Заклади професійної освіти долучаються до укріплення тероборони

3 березня 2022р, Новини. Департамент освіти і науки, Прес-служба ОДА

Виготовлення протитанкових їжаків, облаштування місць для переселенців, пошиття білизни, майстрування «буржуйок» та заготівля тушонок для військових - усе це та багато іншого зараз роблять у закладах професійно-технічної освіти Львівської області.

До зміцнення територіальної оборони та прийняття українців із гарячих точок залучені електрогазозварники, кравці, кухарі, пекарі, автослюсарі та інші спеціалісти.

«Не можемо сидіти без діла. Наші педагоги та майстри активно залучені до виготовлення необхідних для оборони області засобів та займаються волонтерством. Будемо міцним тилом для наших Збройних сил аж доки у цьому буде потреба», - наголошують у закладах.

Значна кількість гуртожитків закладів ПТО підготовлена до поселення внутрішньо переміщених осіб. Для облаштування кімнат шиють постільну білизну, рушники, готують обіди та розширюють укриття.

«Наші заклади від самого початку взялись за ті справи, які у них вдаються найкраще. Ще зовсім нещодавно ми всі тішились із відкриття нових навчально-практичних центрів, ніхто, однак, не думав, що будемо використовувати їх в такий спосіб. У закладах задіяні навіть учні: шиють, печуть, зварюють», - розповів керівник відділу професійно-технічної освіти.

В одному із закладів навіть купили дві свині, аби готувати тушонки для військових.

«Варимо вареники та смажимо налисники, купили дві свині, робимо тушонки, печемо булочки та печиво, зварюємо їжаки, шипи, шиємо медички, годуємо переселенців та місцеву заставу. Цілодобово чергуємо у ліцеї для забезпечення вільного доступу населення в укриття. Роботи насправді багато, але ми до неї готові», - розповіла директорка Угнівського аграрно-будівельного ліцею.

До робіт зголошуються також жінки із числа внутрішньо переміщених осіб.

Усі виготовлені речі передають територіальній обороні та центрам комплектування.

Разом ми сила!

Все буде Україна!

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook