«Чекаємо від Франції рішення про ембарго на російські газ і нафту», - Максим Козицький перед радою французького округу Окситанія

24 березня 2022р, Новини. Прес-служба ОДА

Українці розуміють важливу роль Франції у прийнятті ЄС чергових санкцій проти росії і вдячні французам  за солідарність з Україною у її боротьбі проти росії. На цьому наголосив начальник Львівської ОВА Максим Козицький під час свого виступу онлайн перед радою французького округу Окситанія.

«Місяць. Уже місяць, як наші воїни стримують одну з найбільших армій світу. Місяць, коли ми забули дати, дні тижня. Ми ведемо відлік від початку повномасштабного підлого вторгнення військ рф у мирну Україну.  Уже всьому світу зрозуміло, що метою війни для Росії є недопущення української держави як такої. Метою ж України є закріплення існування цієї держави. Таким чином, по суті, Україна веде Війну за незалежність.

Ніщо зараз не додає нам стільки сил, як бачити, що з нами весь вільний, цивілізований світ. Дякую, що помагаєте нам оборонятися і долати темряву.

Ми чекаємо від Франції рішення про ембарго на російські газ і нафту. Скоріш за все саме позиція Франції буде ключовою у прийнятті цього рішення. Якщо для європейців питання підвищення цін на бензин і опалення є лише питанням збільшення особистих витрат, то для нас, українців - це питання десятків тисяч людських життів. Не давайте можливості росії заробляти, перекрийте для неї можливість вбивати», - сказав Максим Козицький.

Він також подякував французам за гуманітарну допомогу, і, зокрема, організації "Альянс Окситанія Україна", яка вже з початку війни відправила до України 9 тірів з медичними препаратами та готує поставку медичних ліжок для госпіталю ветеранів поряд з Львовом. Окрім того, ще до війни організація допомагала з гуманітарними медичними вантажами.

«Знаю, що там працює француженка українського походження Жанін Леско. Їй і всім вам велике людське дякую від імені всього українського народу!», - зазначив Максим Козицький.

Кароль Дельга, президентка ради регіону Окситанія, який розташований на півдні Франції, наголосила, що рада підтримує позицію французького президента і висловила сподівання, що колись випаде нагода представникам регіонів зустрітися у мирній і спокійній обстановці.

«У нашому регіоні та його 6 мільйонів мешканців, так далеко від Львівської області, але так близько до вашого регіону в наших серцях, ми намагалися привнести якнайбільшу солідарність», - зазначила Кароль Дельга,  президентка ради регіону Окситанія, який розташований на півдні Франції.

Також нагадаємо, що Максим Козицький раніше зазначав, що Україна чекає від НАТО цілковитої підтримки.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook