До Львова передають книжки для евакуйованих діток, а до столиці – гуманітарний вантаж

24 березня 2022р, Новини. Прес-служба ОДА

Перша партія книжок для дітей уже прямує до Львова. Найближчим часом їх передадуть дітям, які були змушені переселитися, рятуючись від російських агресорів.

Акцію «Українським дітям – українську книгу» започаткували Держкомтелерадіо спільно з Офісом Президента України та Міністерством культури та інформаційної політики. Щодня до цієї ініціативи долучаються нові видавничі організації.

На заклик Держкомтелерадіо забезпечити підручниками, навчальними посібниками, художньою літературою дітей, які, рятуючись від російських агресорів, переселилися в інші регіони України, першими відгукнулися видавництва «Фоліо», «Ранок», ТОВ «Видавничий дім «Освіта», видавництво «Абетка», ГО «Чорні вівці», ТОВ «Видавничий дім «Книги XXI» та інші.

Доставляють вантаж волонтери та корпоративне підприємство АТ «ДАК «Укрвидавполіграфія», які після повернуться з гуманітарною допомогою до Києва. Літературу розвантажать на спеціалізованих складах. 

Під бомбами та артобстрілами люди думають про допомогу одне одному, про дітей і книжки. Таку націю ніколи не здолати! Для тих, хто хоче долучитися до акції, контракти відповідальних осіб за посиланням.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook