«Повір у чудо»: в обласній дитячій бібліотеці відбулося розважальне шоу для дітей від ілюзіоніста Олександра Дуба

27 квітня 2022р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

Сьогодні у Львівській обласній бібліотеці для дітей, в тому числі з числа внутрішньо переміщених осіб, відбулося шоу «Повір у чудо» від ілюзіоніста Олександра Дуба. Це інтерактивна програма з жартами і цікавинками для дорослих та дітей.

Діти стали не лише глядачами, а водночас й учасниками шоу. Програма включала фокуси з кубиком Рубиком, гру з мотузками, «чарівним» капелюхом, м’ячиками та іншим реквізитом для фокусів.

Після завершення шоу діти отримали подарунки – кульки та солодощі.

Захід організували спільно адміністрація бібліотеки та департамент з питань культури, національностей та релігій Львівської ОВА. Серед глядачів – вихованці НРЦ «Оберіг», Львівського міського центру соціальних служб «Між нами».

Привітав маленьких глядачів заступник начальника Львівської ОВА Іван Собко.

«Ми хочемо, щоб перебуваючи тут, ви мали гарний настрій та позитивні емоції. Бажаємо, щоб ви були здоровенькі, росли на радість батькам і Україні. Треба вірити, що наші Збройні Сили подарують нам перемогу!», - сказав Іван Собко.

Долучилися до заходу також директора департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОВА Ірина Гаврилюк та заступниця директорки Тетяна Плугатор.

Зазначимо, що в Львівській обласній бібліотеці для дітей щодня працюють різноманітні студії: «Мальована книга» (по п’ятницях), «Клуб настільних ігор», «Smart Leo Kids», програмування та 3D-моделювання (по вівторках), «Леопузики» (по четвергах). Гуртки діють для всіх охочих, зокрема, і для переселенців – багато з них стали постійними відвідувачами бібліотеки.

Більше інформації – на  фб-сторінці бібліотеки.

Також перелік гуртків для дітей на Львівщині можна знайти  за посиланням.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook