«Перемога буде наша»: на Львівщині діти передають для військових малюнки та пишуть вірші

14 квітня 2022р, Новини. Департамент освіти і науки, Прес-служба ОДА

У місті Сколе, що на Львівщині діти намалювали понад 100 малюнків для українських захисників, які зараз на передовій. Також юні патріоти пишуть листи з побажаннями перемоги та вірші з проханням повернутися живими. Таку ініціативу започаткували в Гончаренко центрі.

Поки на Львівщині лунають сирени повітряної тривоги - діти пишуть листи та малюють патріотичні малюнки для українських військових.

Як розповіла адміністраторка Гончаренко центру в Сколе Оксана Дячишин, маленькі волонтери активно долучились до акції, з радістю підтримали ініціативу центру.

«Коли ми оголосили, що збираємо дитячі листи та малюнки на підтримку ЗСУ, що ми відправимо їх на фронт - то всі діти, які в мирний час відвідували заняття в Гончаренко центрі, одразу висловили бажання взяти участь. В них був такий ентузіазм! Ви не уявляєте! Нам телефонували, хвилювалися, чи вони встигнуть. Малювали вдома, до нас приходили, приносили. Ті, хто живе за містом - передавали через бабусь, дідусів, старших сестер та братів. Для листів ми спеціально видрукували форму, щоб листи були красиві, охайні. В нас ростуть справжні патріоти, які шанують нашу армію, талановиті та креативні!», - наголосила Оксана Дячишин.

Юні художники щиро хвилюються за бійців та пишаються ними. Учні вірять, що невдовзі війна закінчиться перемогою України, а наші воїни повернуться додому живими та неушкодженими.

«Мрію потиснути руку кожному з них. Я обов’язково піду до армії, коли виросту. Бо кожен хлопець має вміти захистити свою країну та родину!” – розповів один з учнів Гончаренко центру в Сколе Владислав Ціздин.

Діти не лише малювали малюнки. Десятирічна Марія Білінська навіть присвятила українським військовим вірш:

Дорогі солдати, ви у нас найкращі! Перемога буде наша і ніяк інакше!

Україну захищайте й бережіть себе. А Всевишній хай вам сили міцної дає!

«Наші солдати захищають нас, щоб ми могли мирно жити, вчитися. Вони справжні герої. Ми їх дуже цінуємо і чекаємо на них!” - наголосила юна поетеса.

Нагадаємо, Гончаренко центр у Сколе продовжує працювати. Це всеукраїнська мережа відкритих культурно-освітніх центрів, де у мирні часи проводили безкоштовні заняття з англійської мови для дітей і дорослих, формували навички фінансової грамотності, готували підлітків до ЗНО, навчали літніх людей користуватися сучасними технологіями.

Наразі освітній центр перетворився на волонтерський пункт, який займається збором гуманітарної допомоги для армії та біженців. Зараз там шиють балаклави для військових.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook