“Ми підтримуватимемо Львівщину у реалізації реформ ”, - Голова Представництва ЄС в Україні Хюґ Мінґареллі

17 травня 2018р, Новини. Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, Прес-служба ОДА

Cьогодні перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський та голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин зустрілись з Головою Представництва ЄС в Україні Хюґом Мінґареллі.

Ростислав Замлинський подякував Хюґу Мінґареллі за підтримку зі сторони країн ЄС територіальної цілісності України.

Під час зустрічі перший заступник голови Львівської ОДА ознайомив Хюґа Мінґареллі із реалізацією реформи децентралізації на Львівщині і висловив сподівання на співпрацю щодо впровадження  в об’єднаних територіальних громадах області системи енергоменеджменту.

“На території Львівської області є 35 об’єднананих територіальних громад, бюджети цих громад є рівні 690 бюджетам усіх органів місцевого самоврядування. І важливо було б забезпечити розвиток  енергоменеджменту в цих громадах, а також реалізувати програму для навчання фінансистів, якщо це вдасться, то успіх громад зросте”, - наголосив Ростислав Замлинський.

Також Ростислав Замлинський зосередив увагу на розвитку економіки в області, дорожньої інфраструктури і наголосив на важливості проінформувати інвесторів з країн ЄС щодо залучення інвестицій на Львівщину.

“Львівщина є безпечною для інвестицій, діє супровід близько 500 інвестиційних проектів. Торік ми відкрили 84 нових виробничих потужностей, і кожного тижня відкриваємо два нових підприємства”, - розповів Ростислав Замлинський.

У відповідь Голова Представництва ЄС в Україні Хюґ Мінґареллі запевнив у підтримці Львівщини як розвиненого регіону.

“Прогрес України і Львівщини зокрема є очевидним, регіон має багато переваг та пропозицій для іноземних туристів та інвесторів. Зі свого боку ми готові всіляко підтримувати Львівщину на шляху у реалізації реформ, двері Представництва ЄС для вас завжди відчинені і ми сприятимемо впровадженню спільних ініціатив”, - наголосив Хюґ Мінґареллі.

Ростислав Замлинський запросив гостя взяти участь у Міжнародному економічному форумі, який відбуватиметься у жовтні.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook