Максим Козицький провів зустріч з президентом Радіо Свобода

24 березня 2022р, Новини. Прес-служба ОДА

Сьогодні начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький зустрівся з президентом Радіо Свобода Джеймі Флаєм. На зустрічі також були присутні директорка української редакції Мар'яна Драч та регіональна кореспондентка Радіо Свобода Галина Терещук.

Максим Козицький зазначив, що місяць як триває війна і на Львівщині працюють багато іноземних журналістів. Дуже важливо, щоб за межами держави знали про сотні загиблих дітей внаслідок обстрілів окупантів, страждання родин, коли упродовж тривалого часу їм доводиться перебувати у підвальних приміщеннях без належних умов для життя.

''Суспільства західного світу повинні побачити біль та горе війни наших співгромадян, які стали жертвами нападу росії, а без засобів масової інформації зробити це неможливо. Адже уряди та керівники держав знають, що відбувається у нас зараз, але поки громадяни цих держав на місцях не почнуть тиснути на урядовців, ті не здійснюватимуть жодних кроків для допомоги Україні. Саме тому ваша місія є особливо важливо, тому я є дуже вдячним, що ви показуєте те що насправді відбувається в нас зараз - неупереджено та правдиво'', -  сказав Максим Козицький.

Джеймі Флай запевнив, що журналісти Радіо Свобода продовжуватимуть працювати в країні попри війну.

''У ці критичні для України дні ми робитимемо усе, що в наших силах, щоб показувати світу реальну картину того, що тут зараз відбувається. Це є нашою роботою, як журналістів, доносити правдиву та достовірну інформацію для широкого загалу. Нам важливо продовжувати працювати та висвітлювати усі події, щоб кожен в світі знав правду'', - зазначив президент видання.

Також Максим Козицький розповів гостям про актуальний стан справ у регіоні.

''Кожного дня ми відправляємо від 1000 до 1500 тонн гуманітарних вантажів гуманітарної допомоги в інші регіони України, які постраждали від вторгнення росіян. Нам потрібною є також допомога міжнародних організацій для полегшення перебування внутрішньо переміщених осіб всередині області. Важливо, щоб чимпобільше організацій долучилися до вирішення гуманітарних питань, адже лише спільними зусиллями ми зможемо допомогти усім, хто втратив свій дім внаслідок бойових дій'', - наголосив очільник адміністрації.

Президент Радіо Свобода додав, що їхня організація буде залишатися всередині України для того, щоб громадяни інших держав знали що відбувається та отримували правдиву інформацію першими.

Довідково: Радіо Свобода (англ. «Radio Free Europe/Radio Liberty») — інтернет-видання та радіостанція, яка позиціонує себе як приватний некомерційний інформаційно-новинний засіб масової інформації. В Україні Радіо Свобода розпочало діяльність у квітні 1954 року та працює тут по сьогоднішній день. Згідно з Інститутом масової інформації, Радіо Свобода увійшло до «білого списку» українських медіа у 2020. Цей список включає медіа, які мають рівень якісної інформації понад 95 %.

Ключові слова:

зустрічРадіо Свобода

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook