Молодь Львівщини зустрілась із учасниками «Ігор Нескорених»

22 листопада 2018р, Новини. Департамент комунікацій та внутрішньої політики, Прес-служба ОДА

 

Сьогодні, 22 листопада, у Львівському обласному молодіжному центрі, відбулась зустріч молоді Львівщини із переможцями міжнародних змагань «Ігри Нескорених» (Invictus Games) та ветеранами антитерористичної операції на сході України. 

Про життя, війну та спортивні перемоги молодим людям розповіли Роман Панченко, Сергій Шимчак та Сергій Калитюк, які не зважаючи на отримані травми здобувають нагороди у спорті та власним прикладом доводять незламність сили духу українських бійців.

«На самих змаганнях вже в Торонто було по-різному. Було і важко, щось не виходило і не розумів, чому це не виходило. Потім розумієш скільки часу і сил ти в це вклав, скільки людей в тебе вірить, підтримує тебе. Я розумів, що так багато було зроблено не для того, щоб просто скласти руки і намагався зібратися і робити свою роботу»,- поділився спогадами Роман Панченко.

«Настільним тенісом почав займатися в госпіталі. І це мене витягнуло по житті. Почав чіплятися за один момент – за спорт. Спочатку тренувався у тренера в Жовкві, потім вже у Львові. Тоді і з’явились нові можливості. Якщо б я не рухався, я б не був собою»,- розповів Сергій Калитюк.  

«Важливою є популяризація спорту, як одного з видів реабілітації. Мало того, що це і для здоров’я корисно, так ще й можна чогось навчитися»,- додав Сергій Шимчак.

Під час розмови молодь ставила різноманітні запитання, про те, що надихало бійців, що давало сили боротися з труднощами, хто для них є підтримкою і які складнощі виникали у боротьбі за спортивні перемоги.

Довідково: 

Роман Панченко - солдат 25-ї повітряно-десантної бригади Збройних сил України; відзначений орденом «За мужність» III ступеня. У 2017 році на Іграх нескорених здобув золоту медаль зі стрільби з лука.

Сергій Шимчак – ветеран Збройних сил України, учасник АТО у 2014-2015 роках). Виборов «золото» в командних змаганнях зі стрільби з лука на Іграх нескорених у 2018 році.

Сергій Калитюк - командир відділення 25-ї окремої повітряно-десантної бригади. Отримав поранення у червні 2014 року біля Червоного Лиману. Попри біль, воїн щодня тренується у стрільбі із лука. Сергій Калитюк – кавалер ордену «За мужність» III ступеня. Сергій Калитюк визнаний найсильнішим лучником серед професіоналів у національному відборі до складу збірної команди України на участь у Іграх Інвіктус-2018.

  

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook