Максим Козицький провів відеозустріч з маршалком Малопольського воєводства

15 березня 2022р, Новини. Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, Прес-служба ОДА

Сьогодні начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький провів зустріч через відеозв'язок з маршалком Малопольського воєводства Вітольдом Козловскі.

Маршалок розповів, як саме республіка Польща допомагає Україні та її громадянам у цей непростий період.

«Від початку війни ми намагаємося підтримати український народ не лише словами, але й наданням конкретної допомоги. Фури із гуманітарним вантажем щодня перетинають польсько-український кордон і ми зі свого боку робимо все можливе, щоб перетин був швидким та без затримок. Особисто я прихистив дві українські сім'ї, які втекли від війни та вважаю, що так повинен вчинити кожен, хто може допомогти людям, які опинилися в такому скрутному становищі», - сказав Вітольдом Козловскі.

Максим Козицький своєю чергою подякував за вияв доброти та допомоги зі сторони громадян польської республіки.

«Надзвичайно вдячний за вашу допомогу та за вашу людяність, яка проявляється у всебічній допомозі польського народу українському. Польща стала прихистком для тисяч українських жінок та дітей які змушені були втікати від пекла війни. Спрощена процедура перетину кордону усунула більшість формальностей, які були до цього, що тим самим зменшило черги на пунктах пропуску», - зазначив Максим Козицький.

Він уточнив, що від початку повномасштабного вторгнення російської федерації більше мільйона українців перетнули українсько-польський кордон.

«Лише злагоджена робота прикордонників з обох сторін допомогла людям зробити це за пришвидшеною процедурою. Завдяки кордону з Польщею ми маємо можливість постачати гуманітарну допомогу не лише на Львівщину, але й на цілу Україну. Але станом на зараз у нас є потреба в медикаментах, антибіотиках та кровоспинних засобах. Також в матрацах, ковдрах та продуктах довгого зберігання. Львівщина є однією з областей, які організовують гуманітарні конвої в інші міста, які перебувають в оточенні окупаційних військ російської армії», - повідомив начальник військової адміністрації.

Максим Козицький окремо подякував маршалкові за надання Володимиру Зеленському титулу «Людина року 2021», як вираз солідарності польського народу та найвищого героїзму народу України. Відповідне рішення від 4 березня 2022 року прийняли на черговому засіданні Малопольського сеймика.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook