На Старосамбірщині відкрили групу для осіб з інтелектуальними порушеннями

29 грудня 2018р, Новини. Департамент соціального захисту населення, Прес-служба ОДА

Вчора, 28 грудня, у КЗ ЛОР «Буківський дитячий будинок-інтернат» у Старосамбірському районі відбулося відкриття групи підтриманого  проживання  для  осіб  з  інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень.

Із важливою подією в житті інтернату підопічних та персонал привітала директор департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА Наталія Кузяк.

Для відділення придбали та встановили все необхідне сучасне кухонне обладнання: електроплиту, духовку, мікрохвильову піч, посуд, холодильник, меблі та інший інвентар. Відтак, 7 дівчат, які проживатимуть у відділенні, матимуть можливість самі приготувати собі страви на свій смак. Для дівчат також облаштували перукарню.

Зазначимо, реконструкцію приміщення під відділення підтриманого проживання для осіб  з  інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень провели в межах Програми енергозбереження для бюджетної сфери Львівщини на 2016-2019 роки (утеплення зовнішніх огороджувальних конструкцій та горища, заміна дахового покриття, замінна віконних та дверних блоків на енергозберігаючі).

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook