Львівщина поділилась досвідом фінансування агровиробників з регіонами України

21 березня 2019р, Новини. Департамент агропромислового розвитку, Прес-служба ОДА

Сьогодні в межах Х Міжнародної агропромислової виставки «AGROPORTWESTLVIV 2019» відбулась дискусійна панель на тему «Фінансування агровиробників: послуги, інструменти, можливості» за участі департаменту агропромислового розвитку облдержадміністраціїта за підтримки Проекту «Кредитування сільськогосподарських виробників (КЕП)».

З вітальним словом до учасників дискусійної панелі звернулась керівник проекту Єва Сержинська, яка представила Проект КЕП, що фінансується USAID та буде реалізований Всесвітньою радою кредитних спілок (WOCCU). Метою проектує зміцнення сектора кредитних спілок України у напрямку покращення якості фінансових послуг та кредитних продуктів, які пропонуються фермерам та сільськогосподарським підприємствам у сільській місцевості України.

Начальник відділу стратегічного планування, підприємництва та організаційної роботи департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Галина Камінська представила регіональну програму підтримки сільськогосподарських виробників.

«Комплексна програма спрямована на підтримку, саме дрібного фермера, малого і середнього виробника. У минулому році із обласної скарбниці залучено найбільший фінансовий ресурс з початку дії програми нафінансову підтримку шляхом здешевлення відсотків за залученими кредитами у банківських установах чи кредитних спілках. Фінансовою підтримкою скористалось 55 суб’єктів господарювання. Це дозволило здешевити 78,7 млн. грн кредитних ресурсів», - зазначила Галина Камінська.

Крім цього, своїм успішним досвідом агрокредитування в кредитних спілках поділились Андрій Шишак, голова ФГ «Шишаки» та Антон Мільчевич, керівник сільськогосподарського кооперативу «Горбогори».

Ключові слова:

агропорт

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook