Для дітей із сімей у складних життєвих обставинах організували активне туристичне дозвілля

24 липня 2019р, Новини. Служба у справах дітей, Департамент дорожнього господарства, транспорту та зв’язку, Управління туризму та курортів, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 24 липня, діти з малозабезпечених сімей, сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, багатодітних сімей та діти-сироти з центру опіки сиріт УГКЦ  здійснили сходження на гору Високий Верх, що у селі Волосянка Сколівського району на Львівщині.

«Такий захід активного дозвілля для різних категорій дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах,  організовується вже вшосте. Традиційно, в літній період під час канікул, ми обрали активний вид туризму – підкорення нової вершини в Карпатах»,-  розповіла начальник управління туризму та курортів Львівської ОДА Наталія Табака.

Гора Високий Верх висотою 1242 м розташована між селами Волосянка і Верхня Рожанка. Перед сходженням учасникам провели інструктаж з поводження в горах. Опісля мандрівки горами діти частувались кулішем, а також оглянули музей-криївку.

Своїми враженнями від мандрівки, після повернення до Львова, діти поділились із заступником голови Львівської ОДА Романом Филипівом.

«Сподіваюсь, що сьогоднішній день вам запам’ятався, адже ви мали можливість подивитись, якою прекрасною є наша область. Бажаю вам завжди залишатись такими життєрадісними як ви є, ставити цілі у житті і досягати їх»,-  зазначив Роман Филипів.

Також заступник голови Львівської ОДА вручив учасникам мандрівки інтерактивну настільну гру «Мандрівка Україною».

Захід відбувся в межах реалізації програми з забезпечення активного дозвілля та відпочинку для дітей з малозабезпечених сімей, які опинились у важких життєвих обставинах, багатодітних сімей та дітей-сиріт упродовж 2018-2019 років.

Організатори заходу - управління туризму та курортів, служба у справах дітей і департамент дорожнього господарства, транспорту та зв'язку Львівської обласної державної адміністрації за підтримки партнерів проекту готельно-відпочинкового комплексу «Вежа Ведмежа», агротуристичного кластеру «ГорбоГори» та ретро-ресторації «Підпільний Кіндрат». Супровід та безпеку дітей забезпечували гірська оперативно-рятувальна служба та «Оn 3 wheels - Фонд здійснення мрій».

Додамо, що упродовж 2018-2019 років провели 5 активних мандрівок для 150 дітей (Пустомитівського, Бузького, Кам’янка-Бузького, Яворівського районів та Притулку для дітей Служби у справах дітей Львівської облдержадміністрації). Діти вже відвідали гастроферми Львівщини, що відкриті для туристів, ведмежий притулок «Домажир», зоопарк «Лімпопо» та м. Дрогобич, катались на ковзанці та тюбах  у гірськолижному комплексі «Казкова поляна», а також сплавлялись по річці Дністер.

Загалом заплановано 14 мандрівок.

Ключові слова:

дітидозвілляСЖОтуризм

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook