На Львівщині відзначили кращих фахівців у галузі фізичної культури та спорту
Сьогодні, 13 вересня, напередодні Дня фізичної культури та спорту перший заступник голови Львівської ОДА Василь Лозинський вручив подяки провідним фахівцям галузі фізичної культури та спорту.
“Тішить, що ви є сильні духом, тілом та показуєте приклад іншим, як потрібно працювати над собою та розвиватись. Дуже приєно, що ви гуртуєтесь і, що ця ідея здорового спортивного способу життя вас усіх об'єднює. Нам усім важливо підтримувати молодь, яка прагне займатися фізичною культурою",– зазначив Василь Лозинський.
Подяки Львівської облдержадміністрації отримали Юля Гаврушко – головний спеціаліст відділу фізичної культури та спорту управління молоді та спорту Львівської міської ради, Віктор Глібенко – тренер з вільної боротьби Львівського училища фізичної культури, Іван Дзядик – тренер–викладач зі стрільби з лука Львівської обласної ДЮСШІ «Галичина», Тетяна Дух – доцент кафедри легкої атлетики Львівського державного університету фізичної культури ім. Івана Боберського, Микола Залигін – тренер зі спорту Львівського училища фізичної культури, Володимир Іванчук – тренер – викладач з кульової стрільби КДЮСШ «Здоров‘я», Антон Литвинець – викладач кафедри стрільби і технічних видів спорту Львівського державного університету фізичної культури ім. Івана Боберського, Віталій Надич – тренер–викладач з гандболу Львівського училища фізичної культури,
Окрім того, нагороди вручили Ірині Олійник – заступнику директора обласного центру фізичного здоров′я населення «Спорт для всіх», Христині Пограничній – методисту Львівського училища фізичної культури, Сергію Романчуку – начальнику кафедри фізичного виховання, спеціальної фізичної підготовки і спорту Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, Ользі Стешинській – заступнику голови Львівської територіальної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос», Христині Подгрушні-Опьолі – виконавчому директору відділення НОК України у Львівській області.
Також 24 спортсмени отримали посвідчення «Майстер спорту України», а Олександр Раковський отримав звання заслуженого тренера України з боротьби вільної.
Зазначимо, що у межах відзначення Дня фізичної культури і спорту 2019 на Львівщині в усіх містечках та селах заплановано проведення спортивних свят та фізкультурно-оздоровчих заходів, показових виступів провідних спортсменів, вихованців спортивних шкіл та клубів, спеціалізованих навчальних закладів спортивного профілю, квестів, вікторин, забігів, зустрічей з видатними спортсменами та тренерами у понад 60-и локаціях, а також відзначення спортсменів, тренерів, фахівців та ветеранів фізкультурно-спортивного руху України відзнаками.
Новини за темою
Володимир Зеленський нагородив понад сотню українських Захисників та Захисниць
12 квітня 2022
Президент України Володимир Зеленський відзначив українських Захисників та Захисниць державними нагородами. З них 187- військовослужбовці Збройних Сил України. Відповідний Указ опублікований на сайті Офісу Президента. За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі воїнів нагороджено: орденами: Богдана Хмельницького; «За мужність»; Данила Галицького; медалями: “За військову службу Україні”; “Захиснику Вітчизни”. З повним переліком нагороджених Захисників та Захисниць можна ознайомитися за посиланням.
Львівський фаховий коледж спорту – у трійці найкращих в Україні за підсумками року
24 березня 2022
Львівський фаховий коледж спорту зайняв другу позицію у рейтингу закладів спеціалізованої освіти спортивного профілю України, який підготувало Міністерство молоді та спорту України за підсумками 2021 року. На першому та на третьому місці опинилися споріднені заклади Харкова. Як розповідають у навчальному закладі, найбільший внесок у загальний успіх внесли відділення жіночої і вільної боротьби, велоспорту, веслування на байдарках і каное, кульової стрільби і гандболу. Загалом впродовж минулого року спортсмени коледжу вибороли 50 медалей, в тому числі 20 золотих, на офіційних міжнародних змаганнях та 695 – на всеукраїнських. Нагадаємо, коледж є закладом фахової передвищої освіти, який має право готувати фахівців на освітньому рівні молодшого бакалавра за спеціальністю 017 «фізична культура та спорт».
На 375 національних заходах Львівщина цьогоріч прийме понад 44 тисячі спортсменів
1 лютого 2022
Міністерство молоді та спорту уклало Єдиний календарний план фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України на 2022. У переліку – 375 заходів, що відбудуться на Львівщині. Це найважливіші для держави змагання та навчально-тренувальні збори. Координуватиме їх проведення на території області управління молоді та спорту Львівської ОДА. «Проведення таких заходів – це велика відповідальність, адже їх якість залежить від злагодженої роботи міністерства, управління, національної та обласної федерацій. Особливо, у час пандемії, коли важливо забезпечувати й епідеміологічну безпеку учасників. Однак з іншого боку, це можливість залучення додаткових коштів для регіону, адже всі заходи фінансуються Міністерством, і добра промоція Львівщини серед інших областей», – зазначає керівник управління молоді та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як. Зокрема, цьогоріч відбудуться 162 заходи з олімпійських видів спорту. Найбільше змагань та тренувальних зборів цьогоріч заплановано зі стрільби кульової – понад 30 впродовж року. У трійці лідерів за кількістю заходів також веслування на байдарках та каное та велосипедний спорт. На території області також заплановані національні івенти зі стрільби з лука, вільної боротьби, карате, боксу, стрибків на батуті, стрільби стендової, тхеквондо, фехтування, веслування на байдарках та каное, легкої атлетики, плавання, стрибків у воду, сучасного п’ятиборства, тріатлону. Відбудуться на Львівщині та змагання з ігрових видів спорту: бадмінтону, водного поло, регбі та футболу. Серед зимових видів спорту найбільше заходів заплановано з лижних перегонів та гірськолижного спорту. Також впродовж року на Львівщині відбудеться 125 заходів з неолімпійських видів спорту, що складає 15% від загальної кількості усіх подій, які цьогоріч відбудуться в державі. Найбільше заходів заплановано з танцювального спорту, флорболу, футзалу, панкратіону та регбілігу. Для людей з інвалідністю буде проведено 80 всеукраїнських спортивних заходів, найбільше з яких – реабілітаційно-спортивні збори. Більшість подій прийматиме Західний реабілітаційно-спортивний центр. Ветерани спорту на Львівщину завітають на 8 спортивних змагань. За прогнозами Міністерства молоді та спорту, сумарно учасниками перелічених змагань та навчально-тренувальних зборів стануть понад 44 тисячі найкращих спортсменів збірних команд України. «За останній рік на Львівщині змінилось близько 10 очільників обласних федерацій. Більшість з них – це молоді люди, які самі пройшли чималий шлях у спорті. Вони неодноразово були на міжнародних змаганнях і готові генерувати зміни у своїх видах спорту у нас та ініціювати нові проєкти з високою доданою вартістю. Тому, думаю, щороку кількість національних спортивних івентів, які приймає Львівщина, тільки зростатиме», – додає Роман Хім’як.
У Львові урочисто відзначили 30-ту річницю з Дня створення військової частини №4114 Нацгвардії
5 січня 2022
Сьогодні на території Західного територіального управління Національної гвардії України відбулись урочистості. Захід присвятили 30-й річниці з Дня створення військової частини №4114. Участь в заході взяли представники органів державної влади, місцевого самоврядування, керівництво і військовослужбовці частини та ветерани. Урочистим підняттям Державного Прапора над плацом розпочали захід. Опісля на території управління пролунав Гімн України у супроводі оркестру військової частини №3002 Нацгвардії. Хвилиною мовчання також вшанували пам'ять загиблих героїв – захисників та захисниць України. «Створення частини відбулось 30 років тому, саме у момент створення незалежної держави, що мало визначальне значення у становленні української державності. Сьогодні особовий склад Нацгвардії демонструє високий рівень патріотизму на лінії військових дій АТО/ООС. Пам’ятаймо, що сильні та дієздатні Збройні Сили – це турбота держави та місцевого самоврядування, що знаходить відображення в підтримці військових підрозділів на території області через реалізацію програми «Безпечна Львівщина», - зауважив заступник голови Львівської ОДА Віталій Загайний. До слова, за рішенням Львівської обласної ради для матеріально-технічного забезпечення військових частин Національної гвардії України виділили 2 млн 900 тис. гривень. Фінансування здійснили у межах Комплексної програми «Безпечна Львівщина» на 2021 – 2025 роки. Наприкінці заходу з нагоди 30-ої річниці заступник відзначив особовий склад військової частини №4114 Нацгвардії. За сумлінне виконання службових обов’язків нагородили: майорів В’ячеслава Комисливого та Романа Смітюха; капітана Романа Кащака; лейтенанта Олександра Загинайла; майстер-сержанта Юрія Лозового. Особовий склад Західного територіального управління та військових частин 4114 та 1241 успішно виконує службово-бойові завдання із забезпечення територіальної цілісності і державного суверенітету України. Військовослужбовці частини з перших днів та дотепер виконують службові бойові завдання в зоні проведення ООС. Це Маріуполь, Дебальцеве, Костянтинівка, Дружківка, Слов'янськ, Краматорськ, Первомайськ, Лисичанськ. Багато військовослужбовців за проявлений героїзм були нагороджені високими державними нагородами. На жаль були й військові втрати.
Максим Козицький відзначив подяками призерів обласних комплексних спортивних Ігор Львівщини
29 грудня 2021
Голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький відзначив подяками активних учасників обласних комплексних Ігор Львівщини - наймасштабнішого спортивно-оздоровчого проєкту серед збірних команд спортсменів-аматорів з громад Львівщини. У межах Ігор у 2021 році було заплановано проведення змагань у 16 видах спорту. Вдалося реалізували усі, окрім змагань з плавання, які не відбулися у зв’язку з встановленими карантинними обмеженнями). Цьогоріч, вперше у змаганнях приймали участь збірні команди територіальних громад Львівщини. У категорії «Дорослі» змагалися 40 команд, в категорії “Ветерани” - 26, в категорії “Люди з інвалідністю” - 17. Загалом, у фінальних змаганнях, у трьох категоріях: «дорослі 18+», «ветерани 40+» та «люди з інвалідністю» взяли участь понад 2 000 осіб. «Будемо продовжувати розвивати спортивну інфраструктуру! Басейни, спортивні зали, зали гімнастики і важкої атлетики потрібні для того, щоби якомога більше людей залучали до аматорського спорту. Дуже важливо, що комплексні Ігри передбачають проведення змагань середі дорослих, дітей та ветеранів. Таким чином, чим більше верств населення залучено до занять спорту, тим здоровіша нація!», - зазначив Максим Козицький. Окрім того, голова Львівської ОДА вручив державні нагороди «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України» від Президента України: Склярському Ярославу Петровичу - директорові спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву "Спартаківець", м. Львів; Сениці Аліні Іванівні — старшій викладачці кафедри Львівського державного університету фізичної культури. Також голова Львівської ОДА відзначив подякою за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури та спорту, пропаганду здорового способу життя і активного дозвілля та за підсумками обласних спортивних Ігор Львівщини: Филипець Діану Мирославівну - головну фахівчиню відділу фізкультурно-масової роботи Львівського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». За активну участь в організації обласних комплексних Ігор Львівщини подяки Львівської облдержадміністрації вручили: Копейці Мар’яні Володимирівні — начальнику відділу молоді та спорту управління гуманітарної сфери Червоноградської РДА Каліцуну Руслану — начальнику відділу фізичної культури і спорту управління культури, молоді та спорту Стрийської МР Білинському Роману — заступнику начальника відділу у справах молоді та спорту виконавчого комітету Самбірської МР Чунгіну Михайлу — провідному спеціалісту відділу культури, туризму, молоді та спорту Бродівської МР Рахелю Володимиру — в.о. начальника управління культури, молоді, фізичної культури та спорту Бориславської МР. За успішні результати спортивних відзначили також голів територіальних громад області. Зокрема: За результатами VІІ спортивних Ігор серед людей з інвалідністю Перше місце - Самбірська територіальна громада Друге місце - Новороздільська територіальна громада Третє місце — Щирецька територіальна громада За результатами ХІV обласних ігор ветеранів спорту: Перше місце - Самбірська територіальна громада Друге місце - Новороздільська територіальна громада Третє місце — Пустомитівська територіальна громада За результатами ХХХ спортивних Ігор Львівщини: Перше місце - Самбірська територіальна громада Друге місце - Сокальська територіальна громада Третє місце нагороджується - Червоноградська територіальна громада
Спортсменам Львівщини цьогоріч виплатили премій на 4 мільйони: на наступний рік передбачили вдвічі більше
29 грудня 2021
Сьогодні голова Львівської ОДА Максим Козицький вручив грошові винагороди спортсменам, які вибороли призові місця на офіційних змаганнях національного та міжнародного рівня у четвертому кварталі цього року. Винагороди отримали 81 спортсмен та 77 їх тренерів на загальну суму 77 мільйонів гривень. «Спорт тренує силу волі та виховую дисципліну! Якщо немає дітей та молодих людей, залюблених у той чи інший вид спорту, немає надії на нові призові місця на престижних міжнародних змаганнях. І навпаки - коли є успішні спортсмени, яких молодь знає особисто, знає через соціальні мережі, чи знає, що вони колись теж тренувались у їхніх спортивних школах, виросли в їхніх громадах, є більше мотивації і є взірець. Ви – спортсмени, якими гордиться уся Львівщина! Щиро бажаю вам нових успіхів у прийдешньому році!», - сказав Максим Козицький. Він також розповів, що загалом цьогоріч грошові винагороди на загальну суму 4 мільйони гривень за призові місця на офіційних змаганнях національного та міжнародного рівня отримали 314 спортсменів Львівщини та 242 тренерів. Премії у межах Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівська ОДА вручали атлетам щоквартально. «Так, цього року з обласного бюджету виплатили рекордну суму винагород - 4 мільйони гривень. Однак, оскільки це лише необхідний мінімум, вже наступного року на ці видатки у межах нашої Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини передбачили на 100% більше коштів - 8 мільйонів. Також вперше ми передбачили кошти не лише для тренерів, які працюють з представниками спорту вищих досягнень, а й стимулюючі виплати для тренерів системи дитячо-юнацького спорту», - зазначив керівник управління молоді та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як. Найбільшу грошову винагороду цього року отримав веслувальник Віталій Вергелес - 330 тисяч гривень. Він став бронзовим призером Кубку світу з веслування, бронзовим призером чемпіонату Європи, чемпіоном України та срібним призером Командного чемпіонату України. Велосипедистка Олена Старікова, за срібло Олімпійських Ігор та срібло чемпіонату Європи з велотреку, отримала премію у розмірі 215 тисяч гривень. Бронзовий призер Олімпіади та чемпіон Європи з карате Станіслав Горуна впродовж року отримав грошові винагороди на загальну суму 180 тисяч гривень. Борчиня Алла Черкасова за бронзу у Токіо та срібло національного чемпіонату отримала 154 тисячі гривень. Майстру кульової стрільби Павлу Коростильову, який зупинився за крок до медалі Олімпійських Ігор, виплатили 100 тисяч гривень премії. Борчиня Оксана Лівач за 5 місце у Токіо та золото національного чемпіонату отримала 81 тисячу гривень. Понад 30 гривень цьогоріч отримали п’ятиборець Юрій Ковальчук, важкоатлет Богдан Гоза та борчиня Оксана Чудик. Нагадаємо, що нагородження кращих спортсменів здійснюється відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 18 квітня 2017 року № 299/0/5-17 «Про призначення та виплату грошових винагород спортсменам Львівської області з олімпійських видів спорту».
Колектив видавництва «Астролябія» нагородили за значний вклад у видавничу справу
17 грудня 2021
Видавничий колектив відзначили за вагомий внесок у розвиток українського книговидання та сприяння формуванню патріотичної свідомості. Подяку від імені голови Львівської ОДА засновнику видавництва Олегу Фешовцю вручив директор департаменту комунікацій та внутрішньої політики Львівської ОДА Дмитро Посипанко. На сьогодні видавничий колектив готує до друку різножанрову літературу, а саме: художні книги, поезію, книги з філософії, психології, історії, релігії, політичних наук, права, економіки, мистецтва тощо. Важливим напрямком роботи видавництва «Астролябія» є мілітарна література. На початках видавництво обмежувалося виданням книг лише з військової історії, однак з 2014 року – розпочало програму видання професійної військової літератури, покликаної посилити обороноздатність держави. Одним із важливих своїх завдань видавництво вважає підготовку перекладів та видання класичного світового спадку. Це твори художньої та фахової літератури. Саме завдяки зусиллям видавничого колективу чимало важливих класичних текстів українські читачі мають змогу читати класику світової літератури. Значний внесок в українську культуру видавництво зробило виданнями середньовічної та ранньомодерної літератури, яка все ще залишається малодоступною для українського читача. Вже видано нові переклади «Пісні про Ролянда», «Божественної Комедії» Данте, перші українські переклади «Кентерберійських оповідей» Джеффрі Чосера і давньоанглійської поеми «Беовульф». Співробітниками видавництва ведеться активна робота над перекладом збірки вагантської поезії (з латини та середньоверхньонімецької) «Carmina Burana», а також інших класичних творів давньої європейської літератури.
«Культура - це індикатор розвитку нації», - Максим Козицький
15 грудня 2021
З нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва сьогодні голова Львівської ОДА Максим Козицький за вагомий особистий внесок у розвиток галузі культури та високий професіоналізм нагородив культурних діячів області. Дещо пізніше офіційного Дня працівників культури та народних майстрів, який святкуємо в листопаді, державні нагороди від імені Президента України та почесні грамоти Львівської обласної державної адміністрації вручили через «червону зону», яка на Львівщині тривала до 7 грудня. З вітальним словом виступив голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький. «Культура - це основа всього та індикатор розвитку нації. Ми маємо, чим гордитися, адже саме наша культура відображає багатство та душу нашої нації. Нас у світі впізнають саме по нашій самобутній пісні, багатому фольклору та давнім традиціям, які формувалися не одну сотню років. Я гордий, що народився у Львові, адже тут панує середовище, яке зберегло та далі формує культуру української нації», - сказав Максим Козицький. Зокрема, нагородили: Ріпу Катерину Юріївну - методиста вищої категорії Методичного кабінету навчальних закладів мистецтва та культури при департаменті з питань культури, національностей та релігій обласної державної адміністрації Охріма Андрія Романовича - директора КЗ ЛОР Львівський музичний фаховий коледж імені С.П. Людкевича Чумака Юрія Вікторовича - в. о. директора КЗ ЛОР Дрогобицький музичний фаховий коледж ім. В. Барвінського Винницьку Лілію Ігорівну - артистку розмовного жанру КЗ ЛОР «Львівська національна філармонія імені Мирослава Скорика» Камінського Віктора Євстахійовича - проректора з наукової роботи Львівської національної музичної академії імені М.В. Лисенка, композитора, заслуженого діяча мистецтв України, лауреата Національної премії імені Тараса Шевченка Савко Надію Миколаївну - в. о. директора Центру народної творчості дітей та юнацтва Галичини Також до привітань долучилися заступник голови Львівської ОДА Іван Собко, директорка департаменту з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації Ірина Гаврилюк і заступниця директорки Тетяна Плугатор. Супроводжував захід академічний інструментальний ансамбль «Високий замок».
Показники виконання програми розвитку спорту та молодіжної політики на Львівщині обговорили на засіданні комісії
13 грудня 2021
У 2021 році управління молоді та спорту Львівської ОДА реалізовує три обласні програми: комплексну програму розвитку фізичної культури та спорту, «Молодь Львівщини» та програму розвитку «Пласту» на Львівщині. Станом на сьогодні загальний відсоток виконання програм складає понад 85%. Про це на засіданні постійної комісії з питань молоді та спорту Львівської облради доповів начальник управління Роман Хім’як. «Цьогорічна Програма розвитку фізичної культури та спорту особлива тим, що вперше в межах програми реалізовуємо три великі об’єкти – стадіони у Яворові, Мостиськах та Стрию. Реконструкції цих об’єктів передбачають облаштування нових глядацьких місць, легкоатлетичних доріжок, нового покриття», - зазначив Роман Хім’як. Також цього року триває реалізація ще чотирьох об’єктів у межах президентської програми «Велике будівництво: реконструкція будівлі басейну ДЮСШ "Тризуб плюс" на вул. Галицькій,1 в с. Давидів; капітальний ремонт фізкультурно-спортивного комплексу "Сокіл" у Сокалі; реконструкція спортивних майданчиків зі штучним покриттям у ЛНУ ім. Івана Франка; реконструкція спортивного комплексу «Шахтар» в м. Червонограді. Вже завершені роботи на стадіонах у Самборі та Буську. Роман Хім’як також розповів, що у межах Програми розвитку фізичної культури та спорту у 2021 році заплановано реалізувати 21 спортивний майданчик розміром 42 на 22 м: у селах Міженець Добромильської громади, Дідилів Новояричівської громади, Сокіл Кам'янка-Бузької громади, Тершів та Стара Сіль Старосамбірської громади, Доброгостів Трускавецької громади, Бучали Комарнівської громади, Бабина Новокалинівської громади, Рудники Миколаївської громади, селищі міського типу Красне Красненської громади, у Судовій Вишні, Рудках, селищі міського типу Магерів Добросинсько-Магерівської громади, Великому Колодному Жовтанецької громади, Дрогобичі, Підгірцях Стрийської громади, Завидовичах Великолюбінської громади, Новояворівську, Борині, Мшані Городоцької громади та Радехові. На 19 об’єктах роботи вже завершені. «Також, у межах Програми розвитку фізичної культури та спорту, повністю завершено облаштування «Активних парків» у 21 громаді у межах соціального проєкту «Активні парки – локації здорової України». Локації містять лавочку, бруси, турнік, координаційну лінію, опору для віджимання. Завдяки стендам із QR-кодами кожен житель територіальної громади може самостійно займатися фізичною активністю. Для цього необхідно взяти смартфон, навести на спеціальний QR-код, обрати рівень складності і з допомогою зіркового тренера розпочинати вправи та зміцнювати своє здоров’я», - додав начальник управління молоді і спорту Львівської ОДА. У межах обласної програми «Молодь Львівщини» у 2021 році вже завершено три комплексні проєкти – «Рада твого району», «Форум можливостей Не_формат» та «Навчання для молодіжних просторів в громадах», спрямовані на розвиток молодіжної політики у громадах, налагодження комунікації з молодіжними працівниками, консультування щодо створення молодіжних рад та роботи молодіжних просторів. Зазначимо, що станом на 13 грудня в області зареєстровано 20 молодіжних рад та створено 13 ініціативних груп. Загалом в межах Програми реалізовано 32 проєкти по конкурсній складові та понад 20 заходів, організатором яких є управління молоді та спорту спільно з Міністерством молоді та спорту, партнерами та інститутами громадянського суспільства. На наступний рік у проєкті обласного бюджету на фізичну культуру передбачено 42,2 млн грн, на молодіжну політику – 3,0 млн грн і пластовий рух – 1,8 млн. грн.
Міністр оборони України привітав з професійним святом особовий склад Національної академії Сухопутних військ у Львові
12 грудня 2021
Щорічно 12 грудня в Україні відзначають День Сухопутних військ. З нагоди 25-літнього ювілею у Львові відбулись урочистості за участі керівництва країни, області та міста. На площі Національної академії сухопутних військ імені Гетьмана Петра Сагайдачного вишикувались курсанти та їхні командири. Майбутніх офіцерів особисто привітав новопризначений Міністр оборони України Олексій Рєзніков та Міністр КМУ Олег Немчінов. До заходу долучились також заступник міністра оборони Олександр Поліщук, заступник головнокомандувача Збройних Сил України генерал-лейтенант Євген Мойсюк, голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький та низка найвищих за рангом офіцерів і посадовців. Захід розпочали хвилиною мовчання та спільним покладанням квітів до підніжжя пам'ятника на Алеї Героїв, щоб вшанувати пам’ять загиблих військовослужбовців – випускників Національної академії. «Сухопутні війська - найчисельніші у складі національної армії, а їхню роль у війні важко переоцінити. І це ви, ваші колеги та наставники довели на практиці. І наша Львівська академія сухопутних військ довела також - готуючи професіоналів та гартуючи бойовий найкращих українських воїнів. Дякую офіцерам і військовим за вибір у житті, за гідність, за честь і відвагу! Вклоняюся перед військовими, які не вернулися живими з поля бою. А також перед матерями, дружинами та дітьми, які не дочекалися рідних. Нині - це і їхній день», - очільник області. Разом з високопосадовцями та офіцерським складом оглянули навчально-матеріальну базу Національної академії. Також з нагоди свята в залі академії урочисто відкрили Всеукраїнські змагання з гирьового спорту пам’яті професора Юрія Рєзнікова. Опісля за сумлінне виконання службових обов’язків, вагомий внесок у підвищення обороноздатності країни та з нагоди свята Сухопутних військ України Подяку голови Львівської ОДА оголосили: полковнику Холіну Владиславу – доцентові кафедри мобілізаційної, організаційно-штатної, кадрової роботи та оборонного планування Нацакадемії; полковнику Грубелю Михайлу – начальникові кафедри автомобілів та автомобільного господарства факультету бойового застосування військ Нацакадемії; капітану Маньовському Роману – начальникові групи організації та супроводу дистанційного навчання навчального відділу академії; працівникові ЗСУ Дорошеву Олександру – доцентові кафедри вогневої підготовки факультету бойового застосування військ академії; молодшому сержанту Тимченко Марії – командирці відділення 324-МПЗ навчальної групи Інституту морально-психологічного забезпечення Нацакадемії. За Наказом Міністра оборони України нагрудним знаком "Знак пошани" нагородили голову Львівської облдержадміністрації Максима Козицького. Довідково: Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного є провідним вищим військовим навчальним закладом Міністерства оборони України. Академія здійснює підготовку офіцерів тактичного рівня для Збройних Сил України та інших військових формувань. Ілона Орнат
Представники Кабміну відвідали Навчально-спортивну базу літніх видів спорту
7 грудня 2021
Навчального-спортивну базу літніх видів спорту сьогодні, 7 грудня, з робочим візитом відвідали Міністр оборони Олексій Резніков, міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт та міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов. Керівник бази, полковник Руслан Сеник ознайомив присутніх з ключовими об‘єктами бази, найтитулованішими спортсменами та наймасштабнішими заходами, які приймає комплекс. Як зазначив Руслан Сеник, сьогодні база перебуває у задовільному стані. Найнагальніша потреба – реконструкція спортивно-стрілецького комплексу, який знищила пожежа у 2018 році. Для реконструкції будівлі, бліндажів та будівництва фінального тиру необхідно понад 453 мільйони гривень. «Це великий і коштовний об’єкт, який вкрай необхідний для розвитку стрілецького спорту не тільки для Львівщини, а й для всієї країни. Однак зусиллями виключно обласного бюджету його зробити точно не вдасться. Саме тому потрібна консолідована співпраця профільного міністерства та міністерства оборони, в підпорядкуванні якого і знаходиться база», – зазначає керівник управління молоді та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як. Нагадаємо, на спортивних об'єктах бази розвиваються 20 олімпійських та 11 неолімпійських видів спорту. Щоденно тут займаються до 900 спортсменів. Цьогоріч база прийняла 17 міжнародних турнірів
Максим Козицький вручив сертифікати стажерам, які успішно завершили стажування
26 листопада 2021
В межах проекту «Стажування молоді» в Львівській ОДА нагородили сертифікатами стажерів, що успішно завершили стажування у 2021 році. Участь в стажуванні взяли 38 осіб, з яких 32 – пройшли стажування, ще 3 – працевлаштувались, зокрема в департаменті економічної політики двоє осіб та одна особа у департаменті комунікації та внутрішньої політики. «Щиро вітаю з успішним завершенням програми стажування у Львівській обласній державній адміністрації. Бажаю наснаги, вдосконалення та успіху в подальших починаннях», - виступив з вітальними словами голова Львівської ОДА Максим Козицький. Лідерами по залученні молоді до стажування є департамент економічної політики (відділ інвестиційної політики), де пройшли стажування 11 осіб та департамент екології та природних ресурсів, тут пройшли стажування 8 осіб. «Стажування для мене, це велика можливість. Для мене цей період був досить насиченим. Мав можливість реалізувати себе в різних проектах, зокрема, в інвестиційних. Особливо чудово бути корисним в себе, на Львівщині, маючи іноземний досвід та можливість імплементувати його у нас. Вдячний Львівській облдержадміністрації за цей проект та шанс проявити себе саме тут», - розповів один з стажерів Данило Петрів, зараз він працює в департаменті економічної політики. У зв’язку з карантинними обмеженнями цього року кількість стажерів мінімальна. До карантину кількість учасників сягала понад 100 осіб. Нагадаємо, Львівська обласна державна адміністрація пропонує для молодих та ініціативних людей спробувати себе реалізувати в органі державної влади та на державній службі. Проект «Стажування молоді» Львівська ОДА проводить з 2015 року.