Мрії маленьких українців запустили у космос з Центру космічних досліджень у Золочеві

29 вересня 2019р, Новини. Прес-служба ОДА

Учора, 28 вересня, близько 20:00 години, сигнал зі 100 000 дитячими мріями запустили у космос на потужній космічній станції, яка знаходиться у Золочеві Львівської області.

Мрії українських дітей полетіли до зірок зі шкидкістю майже 3 мільйони метрів на секунду і подолають відстань близько 400 трильйонів кілометрів. Окрім того, до Центру космічних досліджень і зв’язку запросили дітей, для яких організували Космічний Урок від команди Центру, у межах якого розповіли про особливості роботи: чим займаються, що передають і приймають з супутників, що відстежують і контролюють та ін.

Також одночасно з радіосигналом мрій у космос на вулиці Хрещатик, 36 під час Kyiv Lights Festival у небо злетів світловий промінь мрій — художня візуалізація космічної події.

Нагадаємо, що малюнки дитячих мрій протягом року збиралися під час всеукраїнського арт-марафону #моядитячамрія в турі по містах і онлайн, зокрема, на уроках мрій в школах і лікарнях країни.

Відтак, у космос полетіли малюнки дітей, які мріють про мир, знайти свою сім'ю, повернутися додому, бути здоровими, зіграти у футбол з марсіанами, покатати маму в космос, стати котом, відростити хвіст русалки, винайти нові джерела енергії, навчитися літати, щоб всі тварини не вмирали, зупиняти час, відкрити портал щастя, побувати в чарівному лісі і ще безліч неймовірних ідей і надій.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook