Експортний потенціал Львівщини в центрі другого дня XIX Міжнародного економічного форуму

10 жовтня 2019р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

Міжнародний економічний форум - потужна національна і міжнародна платформа, створена для компетентного обговорення важливих проблем, пов’язаних із конкурентоздатністю регіонів, їхнім стратегічним розвитком та економічним зростанням. Цьогорічний XІX Міжнародний економічний форум «Invest In Lviv Region» відбудеться 31 жовтня - 1 листопада у Львові.

Зокрема, заходи другого дня Форуму (1 листопада) пройдуть під гаслом «Експортний потенціал Львівщини в системі євроінтеграційних процесів». Відтак, учасники обговорюватимуть питання підтримки експорту на національному та регіональному рівнях, розвитку нових можливостей українського бізнесу на ринках ЄС, питання сертифікації та стандартизації, вдосконалення регуляторних механізмів в Україні та інші.

Зазначимо, що серед головних завдань  XIX Міжнародного економічного форуму є представлення України як безпечної території для ведення бізнесу, діалогу між владою і бізнесом, активізація транскордонної співпраці, залучення інвестицій, встановлення корисних бізнес-контактів між українськими та закордонними діловими колами.

За додатковою інформацією щодо участі в заході можна звертатись в управління інвестиційної політики департаменту економічної політики Львівської облдержадміністрації за номером тел.: (032) 261-20-40 та/або на електронну адресу: invest.loda.forum@gmail.com.                        

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook