Стартапери області зможуть представити свої ідеї на Міжнародному економічному форумі

3 серпня 2021р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

У вересні на Арені Львів відбудеться ювілейний XX Міжнародний економічний форум. В межах заходу свої креативні ідеї зможуть представити стартапери області. З цією ціллю облаштують спеціальний простір, який буде доступний для кожного відвідувача Форуму.

«Вже сьогодні ми спілкуємось із представниками стартап шкіл і інформуємо про таку можливість. Також участь у Форумі доступна і для стартаперів, які не є частиною таких осередків, але мають креативні ідеї. Ми відкриті до нових цікавих проєктів і радо допоможемо в їх промоції»,-  розповів керівник відділу інвестиційної політики Львівської ОДА Орест Фільц.

Свої ідеї стартапери зможуть подати через реєстраційну форму до відділу інвестиційної політики. Їх перегляне конкурсна рада, яка обере тих, які представлять свої стартапи в межах Міжнародного економічного форуму.

Зазначимо, що цьогорічний Міжнародний економічний форум стане ювілейним. Головною його особливістю будуть зустрічі у форматі «В2В», їх мета - забезпечення налагодження діалогу між українським та іноземним бізнесом. Окрім панельних дискусій та бізнес-переговорів, в межах Форуму відбуватиметься виставка, на якій кожен охочий зможе представити товари та послуги свого підприємства, зокрема і стартап ідеї.

«Під час зустрічей із представниками іноземних делегацій, які відвідують Львівщину, ми щоразу запрошуємо їх до участі у ХХ Міжнародному економічному форумі. Очікуємо, що участь у ньому цьогоріч візьме близько 2-3 тисяч осіб», - зазначив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Та запросив усіх долучитись до заходу. 

«Вірю, що Форум стане потужним національним і міжнародним майданчиком,  який представить Україну та, зокрема, Львівщину як безпечну та привабливу територію для ведення бізнесу, діалогу між владою і бізнесом. Також він сприятиме активізації транскордонної співпраці, залученню інвестицій, встановленню корисних бізнес-контактів між українськими та закордонними діловими колами, обміну досвідом та формулюванню  нової концепції ведення та розвитку бізнесу в умовах пандемії COVID-19. Тому заохочуємо кожного долучитись», - додав очільник області

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook