У Львівському обласному центрі краєзнавства завершуються будівельні роботи

23 жовтня 2019р, Новини. Прес-служба ОДА

До кінця року у Центрі краєзнавства екскурсій і туризму учнівської молоді планують завершити ремонті роботи, аби діти з усіх міст України мали змогу приїхати до Львові в межах своїх навчальних програм.

Із ходом завершення будівництва та облаштуванням благоустрою ознайомився сьогодні заступник голови Львівської ОДА Іван Собко в межах виїзної наради.

«Освіта та усесторонній розвиток молодого покоління має бути наріжним каменем існування суспільства. Центр краєзнавства підсилює цю роботу, тому вчасне завершення будівництва вкрай важливе. Сподіваємося, що уже наступного року діти, які займаються у туристсько-спортивних гуртках, обмінюватимуться тут досвідом, братимуть участь у таборах та змагатимуться на численних конкурсах», - наголосив Іван Собко.

Будівництво комплексу розпочали у 2006 році. Для завершення усіх необхідних робіт на попередній сесії Львівської обласної ради ухвалили рішення виділити 500 тисяч гривень.

Щороку в гуртках центру краєзнавства займається понад 700 школярів Львівщини, які мають змогу виявити і всебічно розвивати свої здібності та таланти. Центр організовує туристично-краєзнавчі табори у Карпатах на турбазах «Карпати », «Полонина» та «Трембіта». Для творчих дітей та підлітків у закладі організовано роботу 51 гуртка.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook