Львівська обласна державна адміністрація співпрацюватиме з Громадською спілкою «Національна туристична організація України»

1 листопада 2019р, Новини. Управління туризму та курортів, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 1 листопада, у межах другого дня ХІХ Міжнародного економічного форуму тривають дискусійні панелі. Серед них - туристична «Invest in Lviv Region: Focus on Tourism».

Участь у заході взяв голова Львівської обласної державної адміністрації Маркіян Мальський.

“Тема туризму для Львівщини є, мабуть, однією із головних. Ще 5 чи 7 років тому було менше розмов про таку галузь туризму як медичний.  Той потенціал, який сьогодні існує в косметології, стоматології тощо, я думаю, що має неабиякі перспективи. Давайте спільно розвивати цю галузь на повній швидкості”, - наголосив очільник області.

Голова Львівської ОДА також зазначив: “Кожен турист по-суті є інвестором. Він витрачає тут свої кошти, а частинку нашої історії, культури та буття забирає з собою”.

Маркіян Мальський побажав усім причетним до туристичої сфери, щоб позитивні емоції були тією складовою, яку подорожуючі залишають з собою, опісля мандрівки.

Присутні порушили питання  залучення інвестицій у розбудову туристичної інфраструктури, реалізації інноваційних проектів, спрямованих на зростання попиту на туристичні послуги, збільшення надходжень від реалізації туристичних послуг,  а також про стан українських курортів.

Зазначимо, що у межах панельної дискусії відбулось підписання Меморандуму про співробітництво між  Львівською обласною державною адміністрацією та Громадською спілкою «Національна туристична організація України».

Меморандум передбачає створення сприятливих організаційних та економічних умов для розвитку туристичного потенціалу Львівської області, раціонального використання туристичних ресурсів, підвищення конкурентоспроможності регіону на міжнародному туристичному ринку, в тому числі, через підтримку пріоритетних напрямів туристичної діяльності, залучення інвестицій у розбудову туристичної інфраструктури та індустрії гостинності, розширення міжнародного співробітництва.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook