Львівська ОВА та ДП «Прозорро.Продажі» співпрацюватимуть у напрямку сприяння релокованому бізнесу

1 квітня 2022р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

Львівська обласна військова адміністрація та Державне підприємство «Прозорро.Продажі» об’єднують зусилля задля реалізації ініціативи Міністерства економіки України щодо релокації бізнесу та підприємств.

Так, сьогодні 1 квітня, перший заступник голови Львівської ОВА Андрій Годик та директор ДП «Прозорро.Продажі» Олексій Соболев підписали Меморандум про співпрацю. Підписання Меморандуму спрямоване на посилення взаємодії між адміністрацією та держпідприємством, аби допомогти компаніям перевезти працівників та виробництва із зони бойових дій на Львівщину.

На сьогодні відсутня єдина цифрова платформа, призначена для обміну інформацією про потреби переміщених осіб й підприємств та пропозицій для їхнього вирішення на час війни. Відтак, державна електронна торгова система Прозорро.Продажі та акредитовані в системі майданчики долучаться до допомоги бізнесу з релокацією та взаємодією з державою.

«Вже чотири десятки підприємств релокували свої виробничі потужності із територій активних бойових дій на Львівщину та починають працювати тут. Це підприємці з різних галузей, чимало з них загальноукраїнські лідери у своїх нішах. Вони переїжджають часто у складних умовах, рятуючи свої виробництва. Також в роботі у нас понад 200 заявок на релокацію, і їх кількість щоденно росте. Ми пропонуємо допомогу з переїздом, складськими приміщеннями, контактами. Все це робиться в телефонно-ручному режимі. Ми ж сьогодні об’єднуємо зусилля з нашими партнерами, щоб зібрати запити від підприємств та пропозиції на цифровому майданчику. Це має суттєво пришвидшити релокацію підприємств та старт їхньої роботи на Львівщині. Бізнес має працювати», - зазначив перший заступник начальника Львівської обласної військової адміністрації Андрій Годик.

Функціонал системи дозволяє адмініструвати великий обсяг об'єктів і угод швидко і зручно. Це допоможе з обробкою запитів від бізнесу та прискорить переміщення, що своєю чергою пришвидшить відновлення роботи підприємств та підтримку економіки країни.

«Державна електронна торгова система «Прозорро.Продажі» долучається до гуманітарних ініціатив, покликаних боротися із наслідками війни із Росією. Львівщина стала найбільшим в Україні гуманітарним хабом та прихистком для щонайменше 400 тисяч внутрішньо переміщених осіб. Економіка має працювати, тож ми з Львівською ВЦА об’єднуємо свої зусилля, аби допомогти українським бізнесам та підприємствам перевезти свої виробничі потужності та відновити роботу. Ми будемо використовувати наш досвід роботи з державою, щоб полегшити та пришвидшити процеси для бізнесів, яким потрібна допомога», —  зазначив директор ДП «Прозорро.Продажі» Олексій Соболев.

Нагадаємо, Прозорро.Продажі — державне підприємство, що знаходиться у державній власності та підпорядковується Міністерству економіки. Держпідприємство є адміністратором електронної торгової системи, в якій відбуваються онлайн-аукціони з продажу та здачі в оренду майна

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook