Львівська ОВА посилює співпрацю у напрямку медичного забезпечення населення у воєнний час

21 березня 2022р, Новини. Прес-служба ОДА

Львівська обласна військова адміністрація, Державна регуляторна служба України, ініціатива Ментор та благодійна організація «Благодійний фонд «Слава і честь»» підписали багатосторонній Меморандум про співпрацю. Його завдання об’єднання та координація зусиль для організації надання допомоги цивільному населенню в умовах воєнного стану в Україні.

Відтак, сторони залучатимуть відповідні матеріально-технічні та інші ресурси для медичної системи областей України закордоном.

Надалі – забезпечуватимуть їх транспортування до України, по території Львівської області та з території Львівської області на території інших західних областей України (Львівська, Волинська, Закарпатська, Житомирська, Івано-Франківська, Рівненська, Чернівецька, Хмельницька, Тернопільська, Вінницька).

Ключовим регулятором процесу завезення, систематичності надходження, визначення локацій на які розвозитимуть медикаменти буде Львівська обласна військова адміністрація. Згідно з Меморандумом медикаменти можуть розподілятись лише серед цивільного населення. Допомога надходитиме систематично.

«Сьогодні Львівщина є гуманітарним коридором між Україною і світом. Наша область  щодня отримує сотні й тисячі тонн гуманітарного вантажу з різних країн. Увесь вантаж сортують та відповідно до запитів відправляють по регіонах України. Також, Львівщина стала одним великим прихистком, який дає людям з інших регіонів можливість знову відчути себе в безпеці. Ми координуємо ці процеси: допомагаємо транспортувати, знаходимо житло, забезпечуємо одягом та гарячою їжею усіх, хто приїжджає до нас. Коли люди адаптувалися, вони можуть звернутися у наші центри зайнятості і їм допоможуть у пошуках роботи. Ми вдячні усім, хто нам допомагає, зокрема міжнародним партнерам. Зі своєї сторони всіляко сприяємо отриманню цієї допомоги»,- зазначив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Залучатиме медичні засоби і ліки ініціатива з Великобританії Ментор. Організація вже понад 20 років працює у світі, постачаючи медикаменти і медобладнання в різні точки світу, в тому числі країни Африки та Азії. Зараз вперше працюють в Україні. Вже налагодили співпрацю з постачальниками ліків з США, Польщі та інших країн.

Ключові слова:

Меморандум

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook