На Львівщині дискутували щодо інструментів фінансування транскордонного співробітництва і місцевого розвитку карпатських громад

10 грудня 2019р, Новини. Прес-служба ОДА

На Сколівщині завершилась дводенна конференція «Співпраця заради розвитку». Захід провели в межах відзначення Дня місцевого самоврядування.

Зокрема сьогодні, 10 грудня, в межах конференції відбулась панельна дискусія «Інструменти фінансування транскордонного співробітництва  і місцевого розвитку карпатських громад». Участь у дискусії взяв перший заступник голови Львівської ОДА Василь Лозинський.

Продовженням конференції стали транскордонні навчання пожежно-рятувальних підрозділів у межах проєкту  «Спільний захист людей та навколишнього середовища шляхом створення українсько-польської системи попередження та реагування на катастрофи в Карпатському Єврорегіоні» Програми транскордонного співробітництва Польща – Білорусь – Україна 2014-2020.

Нагадаємо, що конференція «Співпраця заради розвитку» відбулась за ініціативи Асоціації «Єврорегіон Карпати-Україна», Асоціації місцевих рад «Ради Львівщини», Львівської обласної ради.

У межах панельних дискусій учасники порушили питання міжрегіональної співпраці, інструментів фінансування транскордонного співробітництва і місцевого розвитку карпатських громад, безпеки громад.

Також в межах Дня місцевого самоврядування підписали низку угод про співпрацю.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook