Вишеградська четвірка+Україна: Львівщина долучилась до онлайн семінару

1 липня 2021р, Новини. Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, Прес-служба ОДА

Відбувся онлайн-семінар «Виклики транскордонної статистики в контексті інформаційних потреб в країнах Вишеградської четвірки» (Польща, Чехія, Словаччина та Угорщина) +Україна. Про це інформують у департаменті міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської облдержадміністрації.

Від Львівської ОДА участь у дискусії взяв керівник департаменту Роман Шепеляк.

«Для нас важливо, щоб Україна в недалекій перспективі приєдналася до «Вишеградської четвірки та стала її повноправним членом. Разом з тим запевняємо наших партнерів у зацікавленості розвитку наших відносин із західними сусідами зокрема у межах ініціатив «Ініціатива трьох морів», «Перемишлянська брама», «Кременарос» як активний член та надійний партнер», - наголосив директор департаменту.

Серед розглянутих питань в межах семінару:

- Транскордонні функціональні зони – інформаційне забезпечення розвитку діяльності;
- Використання великих даних в статистиці туризму;
- Нові джерела даних - методи та можливості їх отримання.

Також обговорили питання Карпат як одного з найменш розвинених макрорегіонів у Європі та стан Макрорегіональної Стратегії для Карпатського регіону.

«Єврорегіони, зокрема Карпатський єврорегіон, як нові ініціативи, мають великі шанси стати потужним інструментом пошуку та залучення додаткових джерел фінансування для реалізації спільних проектів», - зазначив Роман Шепеляк.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook