У Золочеві запрацював реконструйований танцювальний зал

23 серпня 2020р, Новини. Прес-служба ОДА

Золочівщина відзначає День державного прапора та свято Незалежності разом з усією Україною. В урочистій церемонії підняття прапора України разом із талановитими дітьми Золочівщини взяв участь і голова Львівської ОДА Максим Козицький.

До знаменних дат приурочили також відкриття танцювального залу районного Народного дому ім. І. Білозіра, що перебував на реконструкції.

В оновленому танцювальному залі вже займається Народний ансамбль танцю «Первоцвіт», який є постійним учасником концертів та масових заходів, що проводяться у районі. Колектив також бере участь у фестивалях народного танцю та змаганнях з сучасного танцю в Україні і за кордоном.

«Тепер учасники народного ансамблю танцю «Первоцвіт», які прославляють Львівщину по всій Україні і за кордоном, займаються в гарному, світлому залі. Радий, що такий ансамбль матиме гідні умови для занять. Дівчата і хлопці показали нам чудову танцювальну композицію «Сила». Вразили їхні чудові стилізовані національні костюми», - наголосив Максим Козицький.

Під час відкриття залу для гостей організували майстер-клас.

На реконструкцію танцювального залу з обласного бюджету у 2019-2020 роках виділено 850 тис грн. За ці кошти у танцювальному залі провели відбивання старої штукатурки з поверхонь цегляних стін та стелі, проклали нову електромережу, виконали перетирання, шпаклювання та поліпшене фарбування стін; установили світильники з лампами, облаштували підвісні стелі; замінили вікна та двері на енергозберігаючі, замінили підлогові лаги на дощату паркетну підлогу.

Також облаштували новий санвузол та зробили капітальний ремонт сходової клітки всередині. Облаштовували онднорівневі підвісні стелі, встановили нові металопластикові дверні блоки тощо.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook