У Зубрі відкрили новий спортивно-розважальний комплекс

13 вересня 2020р, Новини. Управління молоді та спорту, Прес-служба ОДА

Сьогодні у селі Зубра на Пустомитівщині відкрили новий спортивно-розважальний комплекс.

Спортивний простір створено на земельній ділянці загальною площею 0,72 га. Роботи виконала підрядна організація ТзОВ "Торг-пром комп Будспорт». Загальна кошторисна вартість: 5 273,29 тис грн.

"Я тішуся, що є такі громади і такі люди, які дбають про дітей, про їхнє здоров’я, про дозвілля. Ми намагаємося також робити все, аби в області побільше з’являлося таких об‘єктів. І за два роки ми відкриваємо уже 186-ий спортивний об‘єкт. Роботи тривають ще на кільканадцяти. Незабаром ми відкриємо реконструйований стадіон «Скіф» у Львові. У цей стадіон держава вклала 12 мільйонів. І він має всі характеристики, щоб вже завтра отримати сертифікат та приймати міжнародні змагання. Я бажаю, щоб ті діти, які не сидять цілий день за комп‘ютерами і телефонами, ті, які тут будуть займатися і тренуватися, за кілька років були серед переможців українських і міжнародних змагань. І я вірю, що саме так і буде», - зазначив  заступник голови Львівської ОДА Юрій Холод.

Завдяки збудованому спортивно-розважального комплексу в Зубрі значно покращаться умови організації дозвілля дітей та молоді.

На майданчику встановлено сучасне спортивне обладнання (тренажери, бруси тощо) та елементи на дитячому майданчику (15 одиниць).

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook