На Львівщині завершився останній день Освітньої Академії

24 вересня 2020р, Новини. Прес-служба ОДА

Сьогодні у Львівському професійному коледжі готельно-туристичного та ресторанного сервісу фінішувала Освітня Академія. Серед програми завершального дня були тренінги від Віталія Бєлова та Євгена Фєдєчкіна, які розповіли про переваги командної роботи у школі й психічне здоров’я учнів.

Голова Львівської ОДА Максим Козицький вручив подяки спікерам та тренерам Академії Освіти. Усі учасники отримали сертифікати від департаменту освіти.

"Переконаний, що осіння сесія розширила ваші горизонти у методах роботи з дітьми та батьками в умовах адаптивного карантину. Знаю, що ви також мали можливість познайомитись із діяльністю «Стартап школи» та безпосередньо із тими інноваційними проєктами, які реалізовує професор Назарій Подольчак та його команда. Сподіваюся Ваш досвід, яким ви мали змогу поділитись один з одним, й ця гостинність, з якою вас зустрів Львівський професійний коледж готельно-туристичного і ресторанного сервісу, дозволять вам успішно організувати цей освітній рік незалежно від викликів", - наголосив під час нагородження очільник області.

Захід було організовано для директорів шкіл міста Львова та області. У планах – організація подібної Освітньої Академії для закладів професійно-технічної освіти.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook