На Сокальщині дитина, позбавлена батьківського піклування, знайшла родину

26 листопада 2020р, Новини. Служба у справах дітей, Прес-служба ОДА

У дитячий будинок сімейного типу, що функціонує у с. Стремінь Сокальського району, влаштовали дитину, позбавлену батьківського піклування.

Тепер в сім’ї виховується 6 дітей-сиріт, та дітей, позбавлених батьківського піклування. Про це повідомив начальник служби у справах дітей Львівської облдержадміністрації Володимир Лис.

"З початком російсько-української війни на Сході України, сім'я переїхала з Луганщини до Львівської області. За цей час родина освоїлась на новому місці та згодом придбала власне житло. Сьогодні їхня сім'я поповнилась ще одним вихованцем. Немає нічого кращого для дитини, аніж рости у дружній родині, де панує тепло та злагода ", - розповів Володимир Лис.

Нагадаємо, що метою   створення   дитячого   будинку  сімейного  типу  є забезпечення належних умов  для  виховання  в  сімейному  оточенні дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

Зазначимо,усього у Сокальському районі функціонує два дитячі будинки сімейного типу та 6 прийомних сімей, в яких виховується 24 дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування.

Христина Дмитрик

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook