20 дітей загиблих учасників АТО відвідали океанаріум

28 грудня 2020р, Новини. Департамент соціального захисту населення, Прес-служба ОДА

Напередодні новорічно-різдвяних свят для дітей загиблих (померлих) учасників АТО (ООС) з Львівщини організували екскурсію океанаріумом.

«Сьогодні 20 дітей, які мають статус «Члена сім'ї загиблого» відвідали львівський океанаріум. Задля безпеки, ми розділили їх на дві групи – по 9 та 11 осіб, екскурсії провели по черзі, - розповіла Юлія Тарасюк, завідувач соціального захисту учасників АТО (ООС) та Революції Гідності. - Діти у захваті від прогулянки оглядовими майданчиками, лабіринтами акваріумів з рибками, черепахами та іншими морськими мешканцями».

Сьогодні до Львова на екскурсію приїхали діти з Нового Роздолу, Моршина, Стрийського, Городоцького, Мостиського та Яворівського районів.

«Найбільше мене вразив океанаріум, особливо тунель під водою, де риби плавають прямо над головою. Дуже сподобалась величезна зелена черепаха. Я таких бачила лише на фото», - ділиться враженнями 9-річна Анна з Нового Роздолу.

Опісля діти відвідали залу засідань Львівської обласної ради, також для них провели екскурсію облдержадміністрацією. Тут гості зустрілись із головою Львівської ОДА Максимом Козицьким.

«Пам’ятайте, тут у вас є друзі. Якщо комусь потрібна допомога – можете на нас розраховувати. Дуже радий вас вітати і бажаю вам щасливого нового року і веселих свят», - звернувся до дітей Максим Козицький.

Очільник ОДА вручив дітям подарунки – солодощі та настільні ігри «Мандруй Україною».

Всього на екскурсію океанаріумом запросили 106 дітей віком від 6 до 17 років з районів та міст обласного значення області. Діти приїжджатимуть до Львова упродовж цього тижня.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook