Ще 22 дітей загиблих учасників АТО та Героїв Небесної Сотні відвідали океанаріум

30 грудня 2020р, Новини. Департамент комунікацій та внутрішньої політики, Департамент соціального захисту населення, Прес-служба ОДА

Напередодні новорічно-різдвяних свят для дітей загиблих учасників АТО (ООС) та героїв Небесної Сотні з Львівщини організували екскурсії океанаріумом.

22 дітей, які мають статус «Члена сім'ї загиблого» сьогодні приїхали до Львова із Червоноградської, Сокальської, Жовківської, Бродівської та Золочівської ОТГ. Задля безпеки, їх розділили на дві групи по 10 та 12 осіб. Для дітей провели пізнавальну екскурсії, а також вони взяли участь в інтерактивній вікторині.

«Дякуємо за таку можливість. Діткам дуже сподобалась екскурсія, всі втомлені, але дуже задоволені», - зазначила Ірина, мама 13-річного Іллі та 11-річної Вероніки із Жовківщини.

Опісля діти відвідали залу засідань Львівської обласної ради, також для них провели екскурсію облдержадміністрацією. Тут гостей зустріли заступники голови Львівської ОДА Юрій Бучко та Тарас Грень. Вони  вручили дітям подарунки – солодощі та настільні ігри «Мандруй Україною», також поспілкувались із дружинами загиблих Героїв.

Тарас Грень запевнив, що вони завжди можуть звертатись за допомогою чи порадою.

Діти також поділились враженнями від прогулянки океанаріумом. Кажуть, до поїздки підготувались – читали цікаві факти про морських мешканців, а сьогодні мали змогу побачити їх вживу.

Нагадаємо, напередодні такі екскурсії відвідали ще 4 групи дітей з районів Львівщини. Всього на прогулянку океанаріумом запросили 106 дітей віком від 6 до 17 років з районів та міст обласного значення області.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook