Максим Козицький зустрівся зі студентами Української академії лідерства

18 лютого 2021р, Новини. Департамент комунікацій та внутрішньої політики, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 18 лютого, голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький зустрівся студентами Української академії лідерства.

Студенти розповіли очільнику Львівщини про роботу лідерського руху. Академія – це громадська організація, яка працює з молоддю по усій Україні. Всього є сім центрів: у Львові, Маріуполі, Чернівцях, Харкові, Миколаєві, Полтаві та Києві. Академія допомагає молоді знайти себе, визначитися, ким вони хочуть стати у майбутньому, шляхом реалізації проектів, волонтерської діяльності. Щорічно академія охоплює понад сто тисяч осіб.

«Освічена, ініціативна, небайдужа, допитлива, з активною життєвою позицією молодь – це майбутнє нашої держави. Я дякую вам за вашу активність і за важливу роботу. Ви завжди можете розраховувати на нашу підтримку», - наголосив Максим Козицький.

В межах зустрічі студенти поспілкувались із Максимом Козицьким на тему боротьби із коронавірусною інфекцією, впровадження реформи децентралізації, досвіду на посаді голови ОДА, а також мали змогу поставити усі питання, які їх цікавили.

Зазначимо, в основі академії є 10-місячна формаційна програма розвитку для випускників закладів середньої освіти (школи, ліцеї) віком від 16 до 20 років.

Вона містить у собі три компоненти: фізичний, емоційний та інтелектуальний, які базуються на системі цінностей.

Академія лідерства не видає офіційного диплома, проте під час навчання студенти здобувають навички самопізнання, аналізу суспільних викликів, в тому числі усвідомлення свого місця в суспільстві, командної праці, комунікації.

Довідково.

Українська академія лідерства (УАЛ) – наймасштабніший станом на сьогодні молодіжний лідерський рух України. УАЛ - можливість  вплинути на глибинні соціальні процеси в Україні шляхом формування генерації молодих людей, які вже сьогодні беруть на себе відповідальність за свою країну та мають необхідні для цього здібності.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook