Завершено прийом заявок на конкурс проєктів регіонального розвитку

27 квітня 2021р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

На конкурс проєктів регіонального розвитку подано 108 проєктних заявок загальною вартістю 333,2 млн грн (150,9 млн грн кошти обласного бюджету).

80 з них спрямовані на будівельні роботи на об’єктах соціальної інфраструктури (будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, реставрація), 28 - на закупівлю обладнання для потреб ЖКГ і закладів охорони здоров'я.

«Проведення конкурсу проєктів регіонального розвитку ініційовано цього року у рамках Комплексної програми регіонального розвитку Львівщини. Це ще одна з можливостей для забезпечення соціально-економічного зростання територіальних громад. І ми приємно вражені активністю 62 громад, які долучилися до участі. Це свідчить про те, що ми змогли  запропонувати територіальним громадам необхідний для них формат. Фактично голови громад самі запропонували нам такий механізм під час обговорень обласних цільових програм, які відбулися в кінці минулого року. Вже зараз можемо сказати, що представники органів місцевого самоврядування чітко розуміють проблеми громад та пропонують їх комплексне та ефективне вирішення у найкоротші терміни», – зазначив голова облдержадміністрації Максим Козицький.

Проєктні пропозиції відбиралися за 6-ма пріоритетними напрямами: ЖКГ, медицина, перепрофілювання соціальної та адміністративної інфраструктури, енергозбереження в бюджетній сфері, безпека та інше. Найбільша кількість проєктів подана за такими напрямами: ЖКГ (38 проєктів вартістю 98,3 млн грн), інше (25 проєктів вартістю 97,1 млн грн), медицина (20 проєктів вартістю 61,3 млн грн).

Наразі департамент економічної політики облдержадміністрації продовжує роботу щодо здійснення перевірки поданих документів на відповідність вимогам Комплексної програми регіонального розвитку Львівщини у 2021-2025 роки в частині проєктів регіонального розвитку. Після опрацювання, зареєстровані проєктні заявки буде подано на розгляд та затвердження Конкурсної ради.

Довідково:

Конкурс проєктів регіонального розвитку реалізовується у Львівській області вперше в рамках Комплексної програми регіонального розвитку Львівщини у 2021-2025 роки. На цей конкурс у 2021 році спочатку року закладено 50 млн грн. В рамках конкурсу передбачено можливість комплексної реалізації проєктів, вартість яких перевищує 1,5 млн грн. При тому, що громада може максимально отримати 2,5 млн грн субвенції з обласного бюджету, її фінансовий внесок не повинен бути меншим, ніж обласний. Максимальна кількість проєктів, що може подати територіальна громада одноосібно, – 2. Однак в партнерстві з іншими територіальними громадами на засадах договору про співробітництво органи місцевого самоврядування можуть розраховувати на додаткові проєкти.

Ключові слова:

заявкипроєкт

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook