«Реконструкцію приймальних відділень в межах «Великого будівництва» виконано на 99,9%», - Іван Собко

13 травня 2021р, Новини. Управління капітального будівництва, Департамент охорони здоров’я, Прес-служба ОДА

На щотижневому брифінгу, присвяченому реалізації програми Президента України «Велике будівництво» на Львівщині, заступник голови Львівської ОДА Іван Собко повідомив, що реконструкція приймальних відділень  в межах програми завершена на 99,9 %.

«Велике будівництво» - програма масштабної розбудови якісної інфраструктури України, яка передбачає спорудження доріг, шкіл, дитячих садків, центрів медичної допомоги та стадіонів. Програма ініційована Президентом України Володимиром Зеленським у 2020 р.  

«Ще п’ять, чи навіть два роки тому, приймальні відділення лікарень області виглядали, м’яко кажучи, плачевно. Тому Президентом України, Міністерством охорони здоров’я спільно з обласними державними адміністраціями одним з пріоритетів «Великого будівництва» було визначено реконструкцію приймальних відділень, що включало також капітальний ремонт чи реконструкцію власне приміщень і будівель», - розповів Іван Собко.

«Позиція голови Львівської ОДА Максима Козицького така, що ремонтні роботи на кожному об’єкті мають бути виконані так, щоб цей об’єкт був потрібен людям. Тобто, щоб пацієнти справді відчули всі переваги програми «Велике будівництво», - наголосив заступник голови Львівської ОДА.

Він також розповів, що на Львівщині з 9 опорних лікарень 8 взяли участь у програмі. Одна з лікарень, Буська центральна районна, завдяки роботі, проведеній у попередні роки, перебуває у задовільному стані. Ремонт приймальних відділень цих 8 закладів охорони здоров’я завершено на 99,9% У Дрогобицькій міській лікарні ще встановлюють нові ліфти, а у Червоноградській центральній міській лікарні, після масштабної реконструкції, ще очікується відкриття окремих спеціалізованих кабінетів (УЗД, МРТ тощо).

«Ми дякуємо головам ОТГ, які виділили кошти з місцевого бюджету, і, таким чином, дофінсували ремонт приймальних відділень в частині медобладнання (Червоноград, Стрий, Самбір). Зазначу, що з державного бюджету на всі 8 закладів було виділено 72 млн грн. Від минулого року, медична сфера Львівщини відчула, що влада повернулася до неї обличчям – нові карети швидкої, запуск аеромедичної евакуації, виділення коштів на розвиток трансплантації, отримання сертифікату на введення в експлуатацію другої черги Львівського обласного перинатального центру, ремонт операційних в Львівській обласній клінічній лікарні на Некрасова – далеко не повний перелік того, що вдалося реалізувати», - резюмував Іван Собко. 

Нагадаємо, що вчора відбулося відкриття оновленого приймального відділення у Червоноградській центральній міській лікарні, а сьогодні - у Стрийській центральній районній лікарні. Тривають ремонтні роботи у Дрогобицькій міській лікарні. Завершено роботи на 5 об'єктах: Новояворівська районна лікарня, Клінічна лікарня ШМД м. Львова, 8-а міська клінічна лікарня м. Львова, Самбірська центральна районна лікарня, Львівська обласна клінічна лікарня.

В другій частині брифінгу розмовляли про реалізацію в межах програми "Велике будівництво" об'єктів спортивної інфраструктури.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook