До Буковелю відтепер курсуватиме новий регіональний поїзд

25 грудня 2021р, Новини. Прес-служба ОДА, Управління транспорту та зв'язку

Новий регіональний поїзд «Буковельський експрес» курсуватиме зі Львова до гірськолижних курортів України, зокрема до станції Татарів (Буковель), від якої курсують автобусні шатли до Буковеля.

«Буковельський експрес» відправлятиметься зі Львова щодня о 6:40 год, курсуватиме  через Галич (Івано-Франківська область), Надвірне, Делятин, Яремче, Микуличин, Татарів (Буковель), Ворохту та прибуватиме на станцію Ясіня  (Закрпатська область) о 12:25 год. Зворотньо поїзд вирушатиме о 16:30 год та прибуватиме до Львова о 22:10 год.

На відкритті нового залізничного сполучення був присутній заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко та начальник управління транспорту та зав’язку облдержадміністрації Степан Рудницький.

«Завдяки запуску нового маршруту добиратися до гірськолижних районів буде легше та швидше. Години відправлення та прибуття є максимально зручними для мандрівників, що полегшить процес добирання як для мешканців Львівщини, так і для туристів з інших регіонів», - сказав Юрій Бучко.

Також підписали меморандум про співробітництво між Львівською обласною державною адміністрацією, Львівською обласною радою та АТ «Українська залізниця». Меморандум передбачає співпрацю у сприянні розвитку внутрішньообласних та міжобласних пасажирських перевезень та поліпшенні залізничного сполучення Львівської області з іншими областями України. Його метою є підвищення рівня мобільності мешканців Львівщини та покращення умов для транспортування громадян з інвалідністю.

На маршруті використовуватиметься дизель-поїзд ДПКр-3 вітчизняного виробництва, який вироблено на Крюківському вагонобудівному заводі. Максимальна швидкість поїзда 140 км/год, у його складі  три вагони – 170 місць. Поїзд має сучасні елементи інтер’єру та екстер’єру й пристосований для перевезення маломобільного населення.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook