Business Expo: в межах Міжнародного економічного форуму працює виставка товарів та послуг українських підприємців

16 вересня 2021р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

Потужну Експо-виставку товарів та послуг українських підприємців запрезентували в межах ХХ Міжнародного Економічного форуму.

Це унікальна можливість для українських, зокрема львівських підприємців не лише отримати додатковий досвід, але й продемонструвати безпосередньо свої теперішні досягнення та отримати винятковий шанс налагодити партнерські відносини з учасниками виставки і не тільки.

Business Expo - експо-простір націлений на презентацію компаній різних галузей та їх продуктів та послуг. Це відмінний інструмент просування, особливо в сегменті b2b, оскільки дозволяє скласти повне уявлення про організацію, налагодити ділові зв'язки, знайти клієнтів та партнерів».

Business Expo – це:

  • інновації, контакти і переговори;
  • демонстрація продукції підприємства;
  • виведення на ринок різних новинок;
  • просування всього асортименту товарів компанії;
  • знайомства з інноваціями в вашій сфері;
  • налагодження ділових зв'язків.

Так, майже пів сотні провідних компаній України із різних галузей економіки презентували свої досягнення для міжнародної аудиторії.

Серед них: Нова Пошта, Карлсберг Україна, ProTec, Audi, White Pottasium, DTEK, УкрПол, Фрідом Фінанс, Фонд Держмайна України, Кредобанк, ЛьвівГаз, Grand Hotel, Банк інвестицій та заощаджень, Українські медовари, Кавчук та партнери, ЛьвівЛіс, Прогрес, ICW, LeoCoffee, Romus, Аякс, Банк Львів, Тайл, Таор Девелопмент, Прана Платинум, Бачинський та партнери, Lemberg flowers та інші. О

сновні завдання Business Expo - сприяння подальшому розвитку торговельно-економічних відносин із країнами-потенційними партнерами, закріплення існуючих та налагодження нових контактів серед представників бізнес-спільноти.

Ключові слова:

Економічний Форум

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook