«Наші цінності «зашиті» в ДНК компанії через кейси, які ми демонструємо», - Андрій Здесенко

16 вересня 2021р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

Як представники бізнесу, власники великих компаній впроваджують цінності у власні дітища говорили сьогодні в межах ювілейного XX Міжнародного економічного форуму. 

На цю тему з присутніми поділився засновник корпорації Біосфера, Charisma Fashion Group Андрій Здесенко.

«У нас декілька цінностей, їх небагато, приблизно 6. І вони «зашиті» в ДНК компанії через кейси, які ми демонструємо. Постійно на різних рівнях розказуємо та показуємо співробітникам. До прикладу «take a chance» - що це таке, що воно означає і які прояви в компанії були. І це пронизується не через мертві чи красиві букви в календарі чи щоденнику, це постійна мова, якою ми говоримо з точки зору проявів. До прикладу, якщо це нові прориви, то чи це дійсно «innovate» чи це справді крок вперед, чи імітація», - розповів Андрій Здесенко.

За його словами, ця так звана «внутрішня корпоративна мова» зашита в ДНК компанії дозволяє на різних рівнях менеджменту звіряти корпоративну культуру, її прояви, і результативність.

«Розвиток, ріст, підприємництво, досягати і відмічати досягнення, бути не функціонерами, а лідерами – це все має бути зашите в розмови, кейси, риторику і заохочуватися компанією на всіх рівнях. Тоді коли цей багатоярусний пиріг пронизаний цінностями, це працює», - наголосив Андрій Здесенко.

Ключові слова:

Економічний Форум

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook