“Мінрегіон працює над збільшенням обсягу Державного фонду регіонального розвитку”, - Олексій Чернишов

16 вересня 2021р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

Мінрегіон працює над збільшенням обсягу Державного фонду регіонального розвитку. Вже розробили та подали до Верховної Ради України відповідний законопроєкт. Про це повідомив Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов під час відкриття XX Міжнародного економічного форуму у Львові.

У заході також взяли участь представники центральної та місцевої влади, народні депутати, міжнародні партнери, підприємці та експерти.

Документ передбачає:

  • Прогнозований обсяг коштів ДФРР з 2023 року, не менше 3% від доходу загального фонду Держбюджету на відповідний рік;
  • можливості залучення додаткових коштів міжнародної технічної допомоги, донорів та кредитних ресурсів міжнародних фінансових організацій.

Також Олексій Чернишов зазначив, попри пандемію та обмеження, які вже стали нормою життя, необхідно думати про розвиток економіки країни та створення нових робочих місць.

“Цьогоріч з Державного фонду регіонального розвитку розпочалося цільове фінансування проєктів громад, які стимулюють розвиток виробництва та створення нових робочих місць. Таким чином ми зосереджуємося на економічному розвитку кожного регіону та громади”, - підкреслив Міністр.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook