«Освіта – це перспективна галузь і в неї потрібно інвестувати», - Андрій Худо

16 вересня 2021р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

На Міжнародному економічному форумі у Львові розпочали другу дискусійну панель, на якій висвітлюють тему капіталізації через додану вартість. В межах дискусії спікери наголосили, що одним із пріоритетних галузей Львівщини, інвестування, в яку забезпечить необхідну додану вартість, є освіта.

Як розповів Андрій Худо, співвласник та засновник холдингу «Фест», тринадцять років тому, коли обговорювалися галузі Львівщини, що матимуть найбільш стрімкий розвиток, то такими назвали туризм та інформаційні технології, які активно підтримуються і владою, і бізнесом. Зараз такими перспективними галузями називають біотехнології та освіту.

«Ми очікуємо від влади спільного з бізнесом бачення в розвитку галузі освіти, а також - медійної і піарної підтримки. Що ж може зробити бізнес зі свого боку? Кожна більш-менш велика компанія має свої школи. Бо бізнес повинен вкладати в освіту для того, щоб мати перспективу і втримувати людей у своїй галузі. Ми вважаємо, що створити необхідну додану вартість можливо завдяки відкриттю нових шкіл. Ми інвестуємо у приватні школи, де виховують дві основні цінності нашої команди – свободу і небайдужість. На нашу думку, основне завдання школи – випускати щасливих дітей», - зазначив Андрій Худо.

Він також повідомив, що зараз компанія «Фест» ставить перед собою ціль відкривати ще більше приватних шкіл в Україні.

«Мій меседж – освіта перспективна галузь, інвестуйте в неї. Це наше майбутнє», - наголосив Андрій Худо.

Детальніше про тему першої панельної дискусії читайте за посиланням

Ключові слова:

Економічний Форум

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook