«ІТ-індустрія творить нову генерацію людей – самодостатніх та успішних», - співзасновник компанії «Soft Serve» Тарас Кицмей

16 вересня 2021р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

У Львові, на стадіоні «Арена «Львів», триває 20-й Міжнародний економічний форум, який зібрав понад 1500 підприємців з України та світу. Спікери Форуму беруть участь у трьох дискусійних панелях.

На скільки взаємопов’язані бізнес та освіта і як розвиток успішного бізнесу залежить від організації освітнього процесу, говорили під час другої дискусійної панелі: «Львівщина: капіталізація через додану вартість», в якій взяв участь співзасновник і член ради директорів компанії «Soft Serve» Тарас Кицмей.

«ІТ-індустрія дуже активно вкладає в розвиток освіти, тому що знання – це основа того, що ми маємо. За останній рік ІТ-індустрія почала суттєво зростати ніж у попередні роки і це поставило нові вимоги до людських ресурсів. Тільки працюючи з людьми з вищою, фундаментальною, освітою ми можемо досягати успіхів», - зазначив Тарас Кицмей.

Він також висловив думку, що у свій час в Україні занепала більша частина науково-дослідних інститутів, тому що не було розвитку підприємництва.

«Лідерство і підприємництво – це є ключ до успіху нашої традиційної університетської освіти. Нам потрібно відійти від планової економіки, коли тільки міністерство говорить, що вчити. У ринковій економіці кожен університет, навіть кожен факультет, сам вивчає потреби своїх студентів, продукує свої продукти (бакалаврські і магістерські програми, які успішні на ринку)», - сказав Тарас Кицмей.

Він наголосив, що ІТ-індустрія на сьогодні – серед лідерів експортних галузей України. І скоро може стати головною індустрією України.

«Сфера ІТ творить нову генерацію людей – самодостатніх, успішних, які подорожують по всьому світу і працюють у найрізноманітніших сферах. Просто мають існувати різні моделі (навчання – авт.). Ми запровадили в компанії зараз дуальну освіту – партнерство університетів і компанії. З першого курсу представників компанії залучають до викладання профільних предметів. З третього курсу студенти вже можуть починати працювати і продовжувати навчання», - розповів очільник однієї з найбільших ІТ-компаній Центральної і Східної Європи.

Ключові слова:

Економічний Форум

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook