Будівництво нового спорткомплексу поблизу Арени Львів планують розпочати вже восени

17 січня 2022р, Новини. Управління капітального будівництва, Управління молоді та спорту, Прес-служба ОДА

Сьогодні делегація Міжнародної федерації баскетбольних асоціацій (ФІБА-Європа) спільно з керівництвом Львівської облдержадміністрації оглянули місце будівництва майбутнього спортивного комплексу поблизу Arena Lviv. Цьогоріч об’єкт почнуть будувати в межах програми Президента «Велике будівництво».

Територію об’єкту оглянули генеральний директор FIBA Europe Properties Моніка Пухнер, керівник відділу змагань FIBA Europe Любомир Мандіч, а також очільник Львівщини Максим Козицький.

Зараз триває процес підготовки до чоловічого чемпіонату Європи з баскетболу (Євробаскет) серед національних збірних, який має відбутися у 2025 році. Україна є однією з головних претендентів на проведення змагань. За ініціативи Президента України вже цьогоріч у трьох містах – Києві, Львові та Дніпрі - розпочнеться будівництво сучасних спортивних баскетбольних стадіонів європейського зразка.

У Львові йдеться про будівництво мультифункціонального спортивного комплексу на вул. Стрийській, 199, де зможуть відбутися змагання з ЄвроБаскету.

«Спортивний кластер такого масштабу реалізовується вперше за незалежність України. Саме Львівська обласна державна адміністрація закладає фундамент в розбудову сучасної інфраструктури. Якісні тренувальні бази - це нові перемоги наших спортсменів на Олімпіадах та найпрестижніших світових змаганнях. Переконаний, що інфраструктура найвищого зразка - це запорука проведення у нас більшої кількості міжнародних змагань, а відтак - збільшення туристичних потоків і зростання доходів підприємців і місцевих бюджетів. Вірю, що новий мультифункціональний центр для різних видів спорту стане візитівкою нашої області», - запевнив очільник області Максим Козицький.

Площа ділянки комплексу складає – 6 га, а сам об’єкт розрахований на 10 тисяч глядацьких місць. Кількість поверхів – 6. На території комплексу облаштують 400 паркомісць.

Згідно з проєктом, комплекс буде енергоефективним з максимально обмеженими витратами на використання електроенергії. Наразі триває підготовка проєктно-кошторисної документації.

Отже, новий спорткомплекс зможе організовувати ігри зимових видів спорту, таких як: хокей, следж-хокей (паралімпійський вид хокею для людей з обмеженими фізичними можливостями), фігурне катання, шорт-трек (змагання з бігу на ковзанах на хокейному майданчику), керлінг (командна спортивна гра на крижаному майданчику). А також: баскетбол, волейбол, гандбол, футзал, теніс, флорбол, змагання зі спортивної та художньої гімнастики, спортивних танців, кіберспорту. Крім цього, комплекс зможе приймати різноманітні концерти та інші культурні заходи.

Будівництво стадіону для Євробаскету стане одним із проєктів Велике будівництво-2022 на Львівщині. Розпочати будівництво мають восени цьогоріч.

Також в межах візиту делегація відвідає готелі, в яких потенційно зможуть розміститися спортивні команди та вболівальники. А також огляне туристичну інфраструктуру міста.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook