У Франковому виші підписали Меморандум про співпрацю у сфері розвитку нафтогазової промисловості

29 березня 2018р, Новини. Прес-служба ОДА

Сьогодні, 29 березня, Львівська обласна державна адміністрація, Публічне акціонерне товариство «Укргазвидобування» та Львівський національний університет імені Івана Франка підписали тристоронній Меморандум про співпрацю.

Зазначимо, що у межах Меморандуму сторони співпрацюватимуть у сфері  розвитку нафтогазової промисловості.

«Нафтогазовидобуток для Львівщини є дуже важливою галуззю. Адже наша область була здавна колискою нафтогазовидобутку, мабуть, напевне, усього світу. Ті дослідження та фахові розробки, які здійснювалися на початку минулого століття, стали основою для того, щоб ряд сьогоднішніх країн успішно розвивався. На території Львівської області «Львівгазвидобування» успішно працює. Ми можемо спостерігати стабілізацію та зростання обсягу газовидобутку. Це є наш спільний внесок у енергетичну безпеку України», - зазначив перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський.

Окрім того, у межах Меморандуму здійснюватимуть дослідження у сфері нафтогазової промисловості, розроблятимуть інноваційні методи і наукові технології оцінки перспективної нафтогазоносності.

«Дуже важливо, щоб ми спільно та єдино розвивали цю та інші галузі. Дуже приємно, що «Укргазвидобування» у числі перших компаній, які відгукнулися на ініціативу Львівської ОДА щодо інтеграції науки, освіти у сектор економіки. Найважливіше – це підготовка молодих кадрів у розвиток тої чи  іншої галузі. Від молодих людей залежить те, яким чином розвиватиметься регіон та країна», - додав Ростислав Замлинський.

Відтак, Львівська обласна державна адміністрація сприятиме у проведенні профорієнтаційних заходів серед учнів і студентів закладів освіти з метою залучення кращих випускників до навчання за спеціалізацією «Геологія нафти і газу».

Директор з питань геології ПАТ «Укргазвидобування» Мирон Фірман, наголосив, що «Укргазвидобування» зацікавлене у якісному навчанні кадрового потенціалу геологів, які захочуть вчитися далі, переймати практику фахівців із світовим іменем і ставати спеціалістами міжнародного рівня.

Також Сторони розроблять і вдосконалять зміст польових навчально-виробничих практик студентів та реалізують їх на об’єктах ПАТ «Укргазвидобування» та забезпечать проведення спільних науково-практичних заходів: конференцій, виставок, презентацій, семінарів, круглих столів тощо.

Ключові слова:

Меморандумпідписання

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook