Львівська ОДА співпрацюватиме з Університетом банківської справи та Фондом розвитку підприємництва

22 грудня 2021р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

Голова Львівської ОДА Максим Козицький, ректорка Університету банківської справи Анжела Кузнєцова та уповноважений представник Фонду розвитку підприємництва Валерій Майборода підписали Меморандум про співпрацю та взаємодію.

Метою Меморандуму є організація широкої співпраці між Сторонами щодо покращення координації спільних дій і зусиль для забезпечення фінансової грамотності та цифрової обізнаності населення, проведення інформаційних та освітніх заходів з питань доступу мікро-, малого та середнього бізнесу Львівської області до фінансових ресурсів за рахунок зниження рівня відсоткової ставки до 0% за отриманими кредитами на інвестиційні цілі в межах Державної програми «Доступні кредити 5-7-9%».

«Банківська система інтенсивно розвивається і підписання Меморандуму є дуже важливим для Львівської облдержадміністрації, зокрема, в частині потреби нових кваліфікованих кадрів, адже студенти Університету банківської справи зможуть проходити практику у департаменті економічної політики та департаменті фінансів.

Окремо дякуємо за співпрацю у межах програми «Доступні кредити 5-7-9%» Фонду розвитку підприємництва. Це показовий приклад, як можна поєднати державну програму з регіональною програмою в частині підтримки бізнесу. Наступний крок – це поширення нашої спільної програми шляхом збільшення переліку банків – учасників програми, які на лояльних умовах зможуть кредитувати підприємців», - зазначив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Співпраця сторін Меморандуму передбачає:

  • Консультування для обговорення напрямів співробітництва та формування узгоджених дій, спрямованих на здешевлення кредитів для мікро-, малого та середнього бізнесу Львівської області.
  • Проведення спільних робочих зустрічей, «круглих столів», засідань, семінарів, конференцій з проблемних питань, які виникають під час виконання цього Меморандуму.
  • Взаємне запрошення фахівців з окремих питань як консультантів (експертів), з метою пошуку спільного вирішення проблемних питань, які виникають в рамках Меморандуму.

Зазначимо, державна програма «Доступні кредити 5-7-9%» забезпечує спрощення доступу суб’єктів мікропідприємництва та малого підприємництва до банківського кредитування з метою реалізації інвестиційних проектів для збільшення обсягів виробництва, експорту, імпортозаміщення, високотехнологічного виробництва, енергоефективності, впровадження інновацій, а також сприяння створенню нових робочих місць та поверненню трудових мігрантів в Україну.  Львівщина є одним з лідерів з-поміж інших областей України за кількістю наданих кредитів за Програмою «Доступні кредити 5-7-9%». Станом на 20 грудня  в межах програми в області видали кредитів на суму 5 млрд 988 млн грн.

Довідково:

Університет банківської справи розташований у Львові. Університет заснували  у 2006 році з ініціативи Нацбанку України з метою створення централізованого навчального закладу, об’єднаного спільною стратегією та тактикою в підготовці висококваліфікованих кадрів для фінансово-кредитної системи України. Університет створили на базі Львівського банківського інституту (1940 рік заснування) та його філії у Києві. 

Зараз Університет банківської справи у Львові має в структурі два внутрішні підрозділи – Навчально-науковий інститут економічних і соціальних відносин та Навчально-науковий інститут банківських технологій та бізнесу, а також один територіально-відокремлений структурний підрозділ – Черкаський навчально-науковий інститут.

Фонд розвитку підприємництва – фінансова установа, яка забезпечує фінансову та іншу супровідну підтримку приватних суб’єктів мікро-, малого та середнього підприємництва в Україні. Посилення конкурентоспроможності українських мікро-, малих та середніх підприємств здійснюється шляхом надання їм кредитів для фінансування інвестицій та обігових коштів через обрані банки-партнери. Єдиним учасником ФРП є Уряд України в особі Міністерства фінансів України.

Ключові слова:

Меморандум

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook