У театрі імені Марії Заньковецької вшанували Героїв України

21 квітня 2018р, Новини. Департамент комунікацій та внутрішньої політики, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 21 квітня, у театрі імені Марії Заньковецької відбувся «Вечір пам’яті Героїв України». Розпочали захід  хвилиною мовчання і  спільною молитвою за полеглих та за здоров’я учасників війни.

До присутніх звернувся голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.

«Ми сьогодні віддаємо шану тим, хто встав на захист нашої держави, не побоявшись війни, смерті. Сьогодні у цьому залі ті, для кого патріотизм – не просто слова, а переконання, які доводилось відстоювати кров'ю і стражданнями. Хочу, щоб у цьому залі сьогодні не було сліз. Бо, як написано до нас «Плач не дав свободи ще нікому, а хто борець, той здобуває світ». Лише вірою, переконаннями, твердістю, плечем до плеча, серцем до серця ми обов’язково переможемо, адже за нами ті хлопці, які дивляться на нас із небес», - зазначив Олег Синютка.

Очільник Львівщини нагородив орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно) Василя Пашка, нагороду отримала мати Тетяна Пашко. Олег Синютка також вручив відзнаки Президента України «За гуманітарну участь в антитерористичній операції» та подяки голови Львівської ОДА.

Опісля розпочали творчу частину заходу. У програмі – виступ хору Народного дому с. Лани, гурту «Мальдіви», танцювальної студії «Едельвейс», народного вокального ансамблю «Лілея», Заслуженого артиста України Олега Стадника, Олександра Рожка, Софії Федини та інших.

Організатори заходу - «Спілка матері миру» на чолі із головою Вірою Швед.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook