«Важливим є вільне волевиявлення і відсутність будь-яких фальсифікацій», - Олег Синютка зустрівся із представниками громадянської мережі ОПОРА

30 січня 2019р, Новини. Департамент комунікацій та внутрішньої політики, Прес-служба ОДА

Про передвиборчий процес на Львівщині, формування перспективних планів громад, вступ України до НАТО та ЄС сьогодні, 30 січня, голова Львівської ОДА Олег Синютка спілкувався із представниками громадянської мережі ОПОРА.

«Як голова обласної державної адміністрації я повинен, по-перше, забезпечити дотримання законодавства під час проведення виборчого процесу, тобто недопущення будь-яких підкупів, спонукань виборців і інших речей, які б могли з незаконної точки зору вплинути на виборчий процес. І під час самих виборів – це вільне волевиявлення і відсутність будь-яких фальсифікацій», - зазначив Олег Синютка.

Також очільник області додав, що у випадку виявлення порушень законодавства до таких осіб вживатимуться необхідні дії.

«Жоден штаб політичної партії не зосереджений в приміщенні районної адміністрації. Я би хотів, щоб вибори Президента на Львівщині відбулись максимально прозоро. А порушення чинного законодавства під час виборчого процесу ми будемо припиняти», -  додав Олег Синютка.

Також в межах зустрічі порушили питання обговорення перспективних планів розвитку населених пунктів Львівської області, вступу України до ЄС та НАТО.

«Мета цих зустрічей – скласти перспективний план населених пунктів по капіталовкладеннях. Це можливість для кожного мешканця прийти і висловити свою думку. Первинним тут є господарський аспект. Я завжди наголошую, що на цих зустрічах повинні бути голови РДА, які мають спілкуватися із мешканцями та провадити спільну роботу для розвитку району та області загалом», - зазначив Олег Синютка.

«Членство України в НАТО – це застерега нашої безпеки. Згідно з даних опитування, які я бачив останніми, понад 80 % мешканців Львівщини підтримують вступ у Європейський Союз і понад 70 % в НАТО»,-  додав Олег Синютка.

Зазначимо, що громадянська мережа ОПОРА - одна з провідних неурядових та позапартійних всеукраїнських організацій громадського контролю та адвокації у сфері виборів, парламентаризму, освіти, управління спільною власністю, енергоефективності, місцевого самоврядування, а також всеосяжного впровадження принципу відкритих даних.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook