Розвиток професійно-технічної освіти - у центрі наради із освітянами

8 лютого 2019р, Новини. Департамент освіти і науки, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 8 лютого, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка зустрівся із директорами професійно-технічних навчальних закладів, аби узгодити плани подальшої співпраці та визначити пріоритетні напрями спільної роботи.

Під час зустрічі порушили питання формування регіонального замовлення та налагодження співпраці із бізнесом.

«Альтернативи дуальній формі навчання нема. Завдяки такому підходу ми можемо привернути увагу бізнесу та синхронізувати потребу ринку у певних професіях. Так чи інакше, найближчими роками регіональне замовлення буде скероване у бік виробничих професій. Дуже важливо зараз зосередити увагу також на профорієнтаційних заходах у середній школі, аби діти мали розуміння того, де себе можна зреалізувати. Окрім того, формування кластерів, яке інколи проходить не так швидко як хочеться, доводить доцільність такого процесу, тож  ця ділянка роботи також буде в пріоритеті», - зазначив Олег Синютка.

В межах наради представили презентацію щодо перспективи розвитку професійно-технічної освіти в регіоні.

«Торік  в межах програми розвитку освіти на Львівщині, вдалось скерувати кошти на оновлення матеріально-технічної бази та заходи з енергозбереження. Цього року тенденція щодо використання коштів повинна зберегтись. Окрім того, нам вдалось у 2018 році відкрити більше десяти нових навчально-практичних центрів, що дало можливість вивести навчання на новий, значно якісніший рівень. Облаштування нових центрів теж залишиться в пріоритеті на 2019 рік», - розповіла директор департаменту освіти та науки Львівської ОДА Любомира Мандзій.

Директори професійно-технічних закладів висловили своє бачення розвитку галузі та наголосили на доцільності збалансованого підходу до формування регіонального замовлення.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook