Агропромисловий розвиток: Львівщина активізує співпрацю з Королівством Марокко

25 квітня 2019р, Новини. Департамент агропромислового розвитку, Прес-служба ОДА

Cьогодні, 25 квітня,  заступник голови Львівської облдержадміністрації Роман Филипів зустрівся з представниками компаній «Feed and Food Additifs» та FISA Marocco у Королівстві Марокко.

Роман Филипів ознайомив делегацію із економічним розвитком області, зокрема акцентував увагу на діяльності Служб експортера та інвестора.

“Починаючи з 2015 року, Львівщина постійно демонструє зростання обсягів промислового та сільськогосподарського виробництва. Початок 2019 показує позитивну економічну динаміку, за результатами трьох місяців приріс експорту на рівні 20%, імпорту – 10 %, сільське господарство – 12%. Цей процес не зупинити, за останні чотири роки ми в регіоні відкрили 242 нових виробництва. Якщо подивитись на структуру нових виробництв, то це зелена енергетика та здебільшого сільське господарство або харчопереробна галузь”,  – зазначив Роман Филипів.

У відповідь представники компаній «Feed and Food Additifs» та FISA Marocco запросили українські підприємства взяти участь у масштабній сільськогосподарській виставці, яка триватиме у Королівстві Марокко впродовж 26 -28 листопада.

“Ми будемо раді сприяти співпраці між українською стороною та різними компаніями зі сторони Марокко”, - підкреслив фінансово-адміністративний директор відповідальний в галузі птахівництва та кормовиробництва Міжпрофесійної федерації в агросекторі FISA Marocco Ахмед Ламачі.

Ключові слова:

зустріч

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook