В Україні дивовижно активне громадянське суспільство, - Хюг Мінгареллі

31 травня 2019р, Новини. Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 31 травня, заступник голови Львівської облдержадміністрації Роман Филипів зустрівся із Головою Представництва ЄС в Україні Хюгом Мінгареллі, аби узгодити напрями подальшої співпраці та обговорити актуальні події світової політики.

Участь у зустрічі також взяв голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

У межах зустрічі Роман Филипів ознайомив гостя із політичною та економічною ситуацією на Львівщині та наголосив на важливості подальшої підтримки країнами Європейського Союзу територіальної цілісності та незалежності України.

«Перевагою нашого регіону завжди було те, що усі політичні та соціальні основи, закладені протягом останніх років, дозволяють нам зараз почуватися безпечно та стабільно. Львівщина – одна з найбільш привабливих інвестиційних областей в країні, адже особиста безпека людини та безпека бізнесу тут на високому рівні. Попри те, що бізнес завжди обережно реагує на будь-які політичні зміни, ми сподіваємось на розширення співпраці наших суб’єктів господарювання із іноземними партнерами. В цьому контексті на Львівщині відбудеться чимало заходів економічного спрямування, зокрема Міжнародний економічний форум», - зазначив Роман Филипів.

Голова Представництва ЄС в Україні своєю чергою відзначив позитивні зміни в державі та результативність проведених реформ, зокрема децентралізації.

«Дуже важливо зберегти продовження імплементації угоди про асоціацію, адже це позитивно впливає на розвиток України. Про це свідчить зріст рівня експорту, фінансове посилення об’єднаних територіальних громад та інші чинники. Увесь світ побачив, наскільки Україна – демократична цивілізована держава. Ваші президентські вибори відбулися надзвичайно демократично, а ваше громадянське суспільство дивовижно активне. Україна рухається у напрямі європейського розвитку і ми переконані, що ваша нація не дозволить цьому завадити», - наголосив Хюг Мінгареллі.

Під час зустрічі сторони також обмінялися думками щодо розвитку та модернізації вугільної галузі України, проведення парламентських виборів та нового пілотного проекту розвитку чотирьох прикордонних областей.

Ключові слова:

ЄСзустрічмінгареллі

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook