Ринок цінних паперів – у центрі дискусії під час ХІХ Міжнарожного економічного форуму

31 жовтня 2019р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 31 жовтня, на Львівщині розпочав свою роботу ХІХ Міжнародний економічний форум. Цьогорічний девіз форуму - «Invest In Lviv Region» об’єднав представників дипломатичних та бізнес-делегацій з України та закордону.

У межах Форуму відбулась панельна дискусія  на тему:  “Фінансові інструменти розвитку: світова практика та перспективи для України”.

Голова Регіональної координаційної ради Західноукраїнського офісу Європейської Бізнес Асоціації, модератор дискусійної панелі Антон Подільчак наголосив на тому, що на території Львівської області діє найбільша кількість бізнес-асоціація в Україні.

“Тему українського фондового ринку не порушували майже два дисятиліття. Ринок цінних паперів дуже складний, але перспективний. І саме зараз настав час про це говорити”, - наголосив Андрій Подільчак.

Менеджери іноземного бізнесу поділилися думками щодо розвитку ринку цінних паперів та окреслили механізми того, як цим скористатися малому та середньому бізнесу.

Відтак, директор Гефелє Україна, експерт ринку цінних паперів США та Західної Європи Ігор Піхурко розповів присутнім про перспективи інвестування у цей напрям.

“Сучасні способи інвестиції на американському ринку уже не новинка. Він добре розвивається і дає можливість простим громадянам інвестувати і заробляти. У США створюються безліч стартапів і власники компаній мріють стати публічними, щоб люди могли купувати їхні акції. Досвід інвестицій в американські цінні папери зовсім молодий, але насправді він мало кому відомий. В Україні цієї культури ще немає. Уже почались певні дискусії про те, яким чином  зробити інвестиції в Україні привабливими”, - додав експерт ринку цінних паперів США.

Окрім того, Ігор Піхурко поділився враженнями від досвіду фондового ринку, який функціонує на теренах  Індії,  де громадяни мають можливість купувати цінні папери саме  індійських компанії.

У межах тематичного блоку порушили питання страхового бізнесу та розглянули,  яким чином він може стимулювати економіку в Україні.  Про це учасників поінформувала Аліна Бойчук, керівник Південно-Західного регіонального управління ПРАТ страхова компанія PZU Ukraine.

“Ринок страхування розвивається досить динамічно. Суттєвим підґрунтям для роботи страхових компаній є ряд нормативних актів, що прийняли нещодавно”, - сказала Аліна Бойчук.

Окрім того, спікери зосередили увагу на  підвищенні фінансової грамотності серед бізнес-середовища України.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook