У межах Міжнародного економічного форуму відбулась зустріч обласних робочих груп із земельних питань

1 листопада 2019р, Новини. Департамент економічної політики, Департамент агропромислового розвитку, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 1 листопада, на Львівщині триває ХІХ Міжнародний економічний форум. В межах Форуму відбулось пленарне засідання «Ефективне управління земельними ресурсами». Після завершення дискусії учасники засідання працювали в обласних робочих групах.

«Нам потрібно разом рухатись у напрямку ефективного управління земельними ресурсами. Щоб ми, як обласна влада, а також територіальні громади могли використовувати ці напрацювання. Дякую нашим партнерам, зокрема Світовому банку та проєкту USAID, які допомагають нам рухатись у напрямку впорядкування земельних питань», - зазначив перший заступник голови Львівської ОДА Василь Лозинський.

Відтак, учасники працювали над питаннями дистанційного зондування по класифікації посівів за 2019 рік, використання карт класифікації посівів на геоінформаційному порталі під модеруванням представників Світового Банку. Також відбулись виступи обласних груп по типових ситуаціям в межах роботи з картами класифікації посівів та інших важливих питань.

Нагадаємо, що завдяки реалізації Програми Світового банку «Підтримка прозорого управління земельними ресурсами в Україні» та дистанційному зондуванню території області, Світовому банку вдалось створити карту класифікації (посівів). За її допомогою можна моніторити посіви сільськогосподарських культур, їх сівозміни, що дозволяє приймати правильні управлінські рішення у сфері земельних ресурсів.

Окрім цього, за допомогою карти можна простежити вирубку лісів та інші негативні явища.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook