Львівщина розширює напрями співпраці із провінцією Сичуань Китайської Народної Республіки

31 жовтня 2019р, Новини. Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

Заступник голови Львівської облдержадміністрації Василь Лозинський зустрівся із делегацією провінції Сичуань Китайської Народної Республіки задля налагодження партнерських відносин та обговорення можливостей подальшої співпраці Львівської області з провінцією Сичуань. Участь у зустрічі взяв також заступник голови Львівської обласної ради Юрій Гудима.

Василь Лозинський наголосив на значній активізації співпраці із Китаєм та широким колом можливостей.

«Щороку збільшуються можливості співпраці. Ми зрозуміли, що на нас чекає ще тісніша робота. Наша команда готова до плідної співпраці. Ми маємо розуміння, що треба спільно розвивати міжнародні контакти і напрацьовувати нові проекти. Приємно, що і ваш і наш регіон динамічно розвиваються. Ми маємо чому повчитись один в одного. У нас є низка інвестиційних проектів, які можуть зацікавити вас», - зазначив заступник голови ОДА.

Під час розмови сторони наголосили на важливості консолідації зусиль та єдності у питанні розвитку нових можливостей у залученні інвестицій.

Представники китайської делегації висловили зацікавлення у співпраці в галузях промисловості, будівництва, деревообробки, альтернативної енергетики та транспортного сполучення.

«Україна має велика майбутнє. Ми знаємо що українці надзвичайно свободолюбні і дуже працьовиті. Відносини між нашими державами добре розвиваються і мають значний потенціал. Китай є найбільшим торговим партнером України, тож маємо на меті розширити кількість підприємств з китайським капіталом на Львівщині. Наша провінція має великі наукові, економічні та кадрові можливості», - акцентував Член Центрального комітету Комуністичної партії Китаю (ЦК КПК), секретар Комісії з питань дисциплінарної інспекції провінції Сичуань, голова Наглядової комісії провінції Сичуань Ван Яньфей.

В межах зустрічі порушили питання реалізації спільних проектів у сфері медичного туризму, альтернативної енергетики, машинобудування, а також обговорили можливість прямого авіасполучення.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook