На Львівщині зустріли бійців 703-го полку, які повернулись зі Сходу

22 листопада 2019р, Новини. Прес-служба ОДА

Самбірчани сьогодні зустріли із пошаною військовослужбовців 703-го окремого полку оперативного забезпечення, які повернулись із зони бойових дій.

Більше двох сотень бійців боронили східні кордони нашої держави протягом шести місяців, не зазнавши при цьому жодних бойових втрат.

Військові пройшли урочистою ходою від місця постійної дислокації бригади до площі Ринок у місті  Самборі. На центральній площі міста відбулася урочиста частина, участь у якій взяв заступник голови Львівської ОДА Тарас Грень

«Ми сьогодні маємо радість зустрічати справжніх Героїв. Завдяки цим хлопцям та дівчатам ми можемо зараз під мирним небом зустрічати їх і бути впевненими, що ми справді надійно захищені. Можна хіба подякувати Богу, що він зберіг усіх до одного, і вони повернулися до своїх сімей », - наголосив Тарас Грень.

Найкращих військовослужбовці нагородили цінними подарунками, грамотами та подяками голови Львівської облдержадміністрації.

За півроку перебування на Донбасі, особовий склад займався розмінуванням місцевості, обладнанням та облаштуванням опорних пунктів, визначених в результаті розведення військ, утриманням понтонних мостів та поромних переправ через річку Сіверський Донець.

«Вітаю особовий склад з успішним виконанням поставлених завдань та поверненням додому. Те, що ви повернулися без втрат, заслуга усіх вас. Ви проявили мужність та звитягу. Ви виконували бойові завдання в різних умовах та за різних обставин. В подальшому ми продовжимо виконувати свої обов'язки, прославляють звання воїна», - звернувся до військовослужбовців Командир військової частини А 3817 Дмитро Овсянніков

Інженерні групи 703-го полку допомагали механізованим бригадам в облаштуванні фортифікаційних споруд першої лінії оборони, здійснювали забезпечення бригад.

Після ротації, військовослужбовці матимуть кілька тижнів відпустки та реабілітації, після чого повернуться до виконання службових обов'язків у місці постійної дислокації.

Довідка:

703-й окремий полк оперативного забезпечення - військове з'єднання інженерних військ Сухопутних військ України. З'єднання пройшло кілька переформувань після перейменування з 50-го інженерно-саперного полку у 1994 році. Військовослужбовці частини стали важливою складовою ЗСУ. Вони не тільки брали участь у численних миротворчих операціях за кордоном, але й щорічно допомагають боротися з наслідками зимової і не тільки стихії у Львівській та сусідніх областях, зокрема були залучені до ліквідації фосфорної аварії під Ожидовом. 2008 року частина повністю перейшла на службу за контрактом.

Ключові слова:

703 полкГероїСамбір

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook