Очільник Львівщини переглянув допрем’єрний показ фільму «Черкаси»

21 лютого 2020р, Новини. Прес-служба ОДА

Воєнна екшн-драма «Черкаси» вирушила у всеукраїнський допрем’єрний тур. Першим містом, де презентували кінострічку став Львів. Прем’єра відбулась сьогодні, 21 лютого, у кінотеатрі «Кінопалац», що на Театральній. Одним із перших переглянув фільм голова Львівської ОДА Максим Козицький.

«20 лютого 2014 року Російський агресор анексував Крим. Ми, затамувавши подих, спостерігали за тим, як український корабель «Черкаси» намагається прорвати російську блокаду. Це був єдиний з українських кораблів, що не спустив державний прапор. Екіпаж три тижні мужньо чинив опір ворогові. Звичайні хлопці зробили головний вибір свого життя – вистояти ворогові на зло! Як влучно сказав режисер фільму Тимур Ященко: «Черкаси - це пробудження душі нації». Переконаний, що ця правдива історія не залишить байдужим нікого», - зазначив очільник області.

«Черкаси» — це художній повнометражний фільм про однойменний морський тральщик, що був заблокований російськими військами в бухті озера Донузлав під час анексії Криму. Фільм заснований на реальних подіях в Криму навесні 2014 року.

Участь у прем’єрному показі у Львові взяла творча команда фільму, яка розповіла про його створення, а також відповіла на запитання перших глядачів кінострічки.

Наступні прем’єрні покази заплановані: 22 лютого – Луцьк, 23 лютого – Івано-Франківськ, 24 лютого – Одеса, 25 лютого – Київ (гала-прем'єра), 26 лютого – Полтава, 27 лютого – Черкаси та Шостка, 28, 29 лютого та 1 березня – Київ.

Завершиться промо-тур фільму про кримські події 2014 року в Маріуполі, де базується буксир «Корець» — корабель, на якому знімали події фільму «Черкаси». Показ відбудеться 3 березня. Зазначимо, що всеукраїнський кінотеатральний прокат розпочнеться 27 лютого, до 6-ї річниці анексії Криму.

Ключові слова:

фільмЧеркаси

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook